Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Inspiracje światową architekturą - Roto Aluvision na targach BAU 2019
Data dodania: 03.01.19

Podczas Międzynarodowych Targów BAU 2019 w Monachium zespół doradców Roto Aluvision przedstawi najnowsze możliwości w zakresie indywidualnego projektowania okien, systemów przesuwnych i drzwi aluminiowych w realizacjach obiektowych.

 

W dniach 14-19 stycznia 2019 r. w hali C1 na stoisku nr 319 eksperci Roto zaprezentują innowacyjne systemy okuciowe: standardowe oraz specyficzne rozwiązania, tworzone na potrzeby konkretnych wymagań konstrukcyjnych.

 

W budownictwie obiektowym rośnie zapotrzebowanie na duże okna i drzwi balkonowe z aluminium spełniające indywidualne kryteria projektowe.

 

Dobór odpowiednich rozwiązań wymaga ścisłej współpracy pomiędzy architektami, projektantami fasad, dostawcami systemów i producentami ślusarki.

 

Indywidualne doradztwo realizowane przez Roto w zakresie tworzenia systemów okuć do okien i drzwi, odpowiadających konkretnym potrzebom, będzie jednym z głównych tematów prezentacji marki podczas Międzynarodowych Targów BAU 2019.

 

Wydarzenie jest jednym z najważniejszych spotkań producentów fasad i okien z aluminium na świecie.

 

20190101roto Zaproszenie na Targi BAU 2019

 

 

Inspiracje światową architekturą

Odwiedzający stoisko Roto na BAU 2019 będą mogli zobaczyć najnowsze, najbardziej prestiżowe realizacje obiektowe na świecie.

 

Zewnętrzne ściany stoiska utworzą wielkoformatową powierzchnię projekcyjną, na której w postaci filmów wyświetlane będą unikatowe fasady, zaprojektowane przez znanych architektów.

 

Na obszarze o 260 m2 eksperci Roto Aluvision udzielać będą wszelkich informacji na temat technologii oraz nietypowych rozwiązań, stworzonych przez renomowanych projektantów w ciągu ostatnich dwóch lat.

 

 

Nowatorskie systemy szyte na miarę

W nadchodzących targach BAU udział weźmie międzynarodowa grupa ekspertów Roto Aluvision, wspierająca producentów i inwestorów w zakresie tworzenia zaawansowanych systemów okuć dla realizacji obiektowych.

 

Na stoisku prezentowane będą nowości, a także pełen asortyment zaawansowanych rozwiązań Roto.

 

Bogata oferta producenta obejmuje innowacyjne okucia do okien i drzwi z aluminium Roto AL i Roto AL Designo, szeroki wybór klamek, zamków drzwiowych, akcesoriów do szklenia oraz profili uszczelniających.

 

Dzięki kompleksowej palecie rozwiązań standardowych, Roto dostarcza indywidualne systemy do najbardziej nowatorskich projektów.

 

Jako ceniony partner architektów, inwestorów i producentów zapewnia pełne wsparcie na każdym etapie inwestycji - od pomysłu do realizacji.

 

Eksperci Roto Aluvision są do dyspozycji odwiedzających w dniach od 14-19 stycznia 2019 r. w hali C1 na stoisku nr 319.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik