Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Drutex na targach BAU w Monachium
Data dodania: 10.01.19

14 stycznia br. rozpoczną się w Monachium międzynarodowe targi architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU. To jedne z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej i architektonicznej na świecie. Drutex już tradycyjnie zaprezentuje swoje produkty na tej prestiżowej wystawie.

 

20190102drutex BAU 2019 

 


W tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Monachijskich swój udział zapowiedziało ok. 2000 wystawców, którzy na łącznej powierzchni 180.000 m2 zaprezentują swoje produkty i usługi. Motto przewodnie tegorocznej edycji BAU to: jak wygląda przyszłość budownictwa? Drutex, jako trendsetter w zakresie nowoczesnych technologii i rozwiązań inteligentnych w systemach okienno-drzwiowych, idealnie wpisuje się w tematykę tegorocznej edycji wystawy.

 


- Odbywające się co dwa lata targi Bau w Monachium zajmują stałe miejsce na mapie imprez wystawienniczych, na których promujemy nasze produkty. Dziś eksport stanowi w firmie ponad 73% całkowitej sprzedaży, a rynek niemiecki już od ponad 20 lat należy do naszych największych kierunków rozwoju sprzedaży zagranicznej. Dlatego też obecność na monachijskiej imprezie jest dla nas czymś naturalnym.

 

Produkty Drutex są w Niemczech niezwykle popularne, a udział Drutex-u w niemieckim rynku z każdym rokiem się powiększa. To zasługa przede wszystkim najwyższej jakości produktów, za którą byliśmy już w Niemczech nagradzani, ale także nieprzeciętnego designu, sprawności działania i niezawodności – mówi Adam Leik, dyrektor ds. marketingu Drutex.

 

Odwiedzający dwupoziomowe stoisko Drutex, o powierzchni ponad 150 m2, będą mogli zapoznać się nie tylko ze sprawdzonymi na rynku niemieckim systemami okienno- drzwiowymi Iglo Light, Iglo 5 czy Iglo Energy – w tym także wyposażonymi w okucia antywłamaniowe - ale także z oknami drewniano-aluminiowymi wykonanymi w systemie Duoline. W systemach PVC przedstawiona będzie najnowsza technologia V-Perfect , pozwalająca na idealne łączenie profili, zapewniająca wyjątkową precyzję wykonania i elegancki design.

 

Z uwagi na rosnące zainteresowanie rozwiązaniami inteligentnymi, wśród prezentowanych produktów będzie można zapoznać się również z drzwiami aluminiowymi wyposażonymi w system zamków biometrycznych z czytnikiem linii papilarnych. Na stoisku Drutex odwiedzający będą mogli ponadto obejrzeć drzwi podnoszono-przesuwne wykonane w systemie Iglo-HS.


Drutex, poza Europą oferuje swoje produkty także w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Australii czy na Bliskim Wschodzie. Dotychczas zrealizował wiele prestiżowych inwestycji na całym świecie, jak choćby wyposażył w okna nowojorskie hotele Hilton, Hyatt, Holiday Inn czy Mariott, a także największą fabrykę klocków edukacyjnych i kopalnię złota w Meksyku.

 

Obecność na największych światowych eventach wystawienniczych wpisana jest w strategię rozwoju firmy i pozwala nie tylko na dynamiczny rozwój, ale także zwiększanie udziału w międzynarodowym rynku stolarki okienno-drzwiowej.


Międzynarodowe Targi Monachijskie należą do największych i najnowocześniejszych centrów targowych na świecie. Każdego roku organizują kilkadziesiąt imprez targowych poświęconych wysokiej jakości dobrom konsumpcyjnym oraz nowoczesnym technologiom.
Drutex zaprasza na swoje stoisko oznaczone numerem 331 na hali C4.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik