Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 04 okladka

Świat Szkła 04/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Więcej niż design – najnowsza promocja firmy OknoPlus
Data dodania: 25.02.19

Wszystko, co nam imponuje, musi mieć charakter. Okna „z charakterem” to coś więcej niż tylko profil i pakiet szybowy – w firmie OknoPlus wiedzą o tym doskonale.

 

To marzenia o ciszy w domu, cieple słonecznych promieni i jasnych, naturalnie doświetlonych wnętrzach oraz kojącym podziwianiu widoków.

 

20190222oknoplus 11wiecej niz design

 

Ale okna to również istotny komponent nowoczesnych projektów architektonicznych i wystroju pomieszczeń, dlatego tak wielką wagę przywiązuje się do ich designu.

 

Rolę wzornictwa i wartości dodanej, jakiej ze sobą niesie, podkreśla najnowsza promocja firmy OknoPlus, gdzie design łączy się z prestiżem, bezpieczeństwem i nowoczesnością oraz… dodatkowym rabatem.

 

- Wszystko, co tworzymy w OknoPlus, musi mieć charakter. Nie tylko podążamy za najnowszymi trendami, ale sami je wyznaczamy.

 

Okna narożne, pełen wachlarz dostępnych możliwości drzwi przesuwnych, konstrukcje aluminiowe z ukrytym skrzydłem lub całoszklane, bogate wzornictwo drzwi wejściowych od PCV z panelem szklanym, przez drzwi techniczne aż do drzwi STAR – te pozycje nieustannie spotykają się z ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów.

 

Szeroką gamę produktów wzbogacają innowacyjne rozwiązania oraz bogate wyposażenie okuciowe – zapewnia Dawid Mickiewicz, Kierownik Marketingu w firmie OknoPlus.

 

Jak udoskonalić ofertę idealną? Wystarczy zorganizować promocję „Więcej niż design”, w ramach której można otrzymać wysoki rabat bazowy!

 

Brzmi interesująco? A gdyby bonifikatę dodatkowo zwiększyć w zamian za wybór konkretnych rozwiązań? Dodaj do designu prestiż, bezpieczeństwo lub nowoczesność i ciesz się z dodatkowych oszczędności.

 

Design i prestiż

Współczesna architektura uwielbia duże przestrzenie i… jeszcze większe przeszklenia. Wystarczy tylko odpowiednio połączyć salon i taras, by zyskać dodatkowe miejsce na relaks, rodzinne posiłki i towarzyskie spotkania, nie zamykając się przy tym na fantastyczne widoki.

 

Jeśli planujesz budowę domu w pięknym otoczeniu, pomyśl o wykorzystaniu drzwi podnoszono-przesuwnych GEALAN 9000 czy ULTRAGLIDE Monorail.

 

Projektując swój wymarzony dom poszukujesz elementów, które go wyróżnią i sprawią, że stanie się wyjątkowy i niepowtarzalny. Jednym z takich detali są okna narożne lub okna z ukrytym skrzydłem – nadają bryle lekkości, tworzą niebanalny efekt wizualny, a domownikom zapewniają możliwość podziwiania pięknych pejzaży.

 

Warto również zastosować okna Morlite z ich smukłym, subtelnym profilem – dzięki nim wprowadzimy do domu więcej światła.

 

Jeśli chcemy idealnie wkomponować okno w klimat pomieszczenia, warto wykorzystać możliwości, jakie daje listwa okalająca (wizualny efekt zlicowania skrzydła z ramą) czy dwukolor (profile mają różną kolorystykę na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia). Nie zapominajmy także o wizytówce domu – drzwiach wejściowych. By były bezpieczne, nie muszą być masywne – sprawdźcie gamę drzwi STAR.

 

Design i bezpieczeństwo

Znamy je doskonale z filmów science fiction lub szpiegowskich thrillerów. Popularnie są zwłaszcza w budynkach użyteczności publicznej, ale spotkać je można także w domach prywatnych.

 

Czytnik linii papilarnych, Bluetooth, RFID lub klawiatura numeryczna coraz częściej zastępują tradycyjny zamek w naszych drzwiach.

 

- Estetyczna obudowa czytnika lub klawiatury, wykonana ze stali szlachetnej, wbudowana jest w skrzydło drzwiowe, a wszystkie przewody ukryte w ościeżnicy.

 

To rozwiązanie funkcjonalne, gustowne i zwiększające bezpieczeństwo domowników. Co więcej, nasze czytniki sprzedawane są łącznie z zasilaczem – podkreśla Tomasz Grabka, Doradca Klienta w firmie OknoPlus.

 

Innowacyjne rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo wykorzystano również w okuciach okiennych, dostępnych w ofercie firmy OknoPlus.

 

Klamka SecuForte® skutecznie zabezpiecza przed nieuprawnionym otwarciem okna od zewnątrz, a zaczepy Tresor wytrzymują nacisk do 0,5 tony (czyli o 150% więcej niż standardowe zaczepy!) – skutecznie chroniąc nie tylko przed włamaniem, ale i silnym wiatrem, a nawet uderzeniem fali powodziowej.

 

 

Design i nowoczesność

Wyroby firmy OknoPlus wyposażyć można w szybę ECLAZ. Jej zwiększona przezierność to o 10% więcej naturalnego światła w pomieszczeniu i dokładniej oddane kolory, co poprawia samopoczucie i pozytywnie wpływa na komfort i zdrowie domowników.

 

Dzięki zoptymalizowanemu wykorzystaniu darmowych zysków energii słonecznej, przy zachowaniu wysokich parametrów termoizolacyjności, ECLAZ zapewnia do 20% poprawy wydajności energetycznej w porównaniu do najlepszych okien obecnie dostępnych na rynku.

 

Zimą innowacyjna szyba gwarantuje optymalny komfort dzięki połączeniu skutecznej termoizolacji, dostępu do ciepła słonecznego i zminimalizowaniu efektu zimnej szyby.

 

Moda na przeszklenia nie ominęła także drzwi wejściowych. - Proponujemy drzwi z bezpiecznym pakietem szybowym, w którym szyba zewnętrzna poddana jest procesowi piaskowania z pozostawieniem elementów przezroczystych.

 

Dzięki szerokiej możliwości personalizacji wymarzonego modelu, Klient może zdecydować o najdrobniejszym szczególe: wybrać pochwyt ze stali szlachetnej czy nowoczesną lub klasyczną klamkę, a także rodzaju szkła – od ozdobnego szklenia ornamentowego i witrażowego, aż po wysmakowane szkło weneckie i matowe – mówi ekspert firmy OknoPlus.

 

Nowoczesność i innowacyjne rozwiązania kryją się w najdrobniejszych detalach, by zapewnić ostatecznie niebanalny efekt wizualny. W okuciach activPilot Topstar odwrócona do wewnątrz oś obrotu pozwala na ukrycie niemalże całej ramy okna w elewacji.

 

Okucia uchylno-rozwierane z zawiasami ActivPilot Select pozostają niewidoczne przy zamkniętym oknie - to ogromny walor estetyczny. Rozwiązanie pozwala na swobodny dobór kolorów i faktur okien oraz kreowanie wnętrz zgodnie z upodobaniami.

 

Promocja „Więcej niż design” potrwa do 28 lutego 2019 roku. Jej szczegóły dostępne są w salonach sprzedaży OknoPlus oraz u doradców handlowych.

 

OknoPlus patrzy na swoje wyroby poprzez pryzmat solidności, estetyki, innowacyjności, funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz wieloletniego zadowolenia klientów.

 

W najnowszej promocji stawia na rozwiązania, które zadowolą nie tylko wielbicieli estetycznego designu, ale i osoby ceniące funkcjonalność. Korzystając z rabatów, wybierasz nie tylko dobry design, ale i prestiż, nowoczesność i bezpieczeństwo.

Podziel się

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik