Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 10 okladka

Świat Szkła 10/2022

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 banner konferencja 2022 11c2

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Elegante z nagrodą TOPBuilder2019
Data dodania: 27.03.19

Miesięcznik „Builder” po raz kolejny nagrodził godne rekomendacji rozwiązania budowlane oraz najciekawsze inwestycje, przyznając statuetki TopBuilder2019. Wśród laureatów znalazła się marka Deceuninck, która wykorzystała innowacyjną technologię i design w swoim najnowszym profilu Elegante. Tegoroczne wyniki konkursu, ogłoszone 21 marca, potwierdzają intensywny rozwój nowoczesnego budownictwa w Polsce i dają nadzieję na przyszłość branży.

 

20190303deceininck builder3

 

Innowacyjność jest jednym z filarów naszej misji. Naturalnym jest więc, że towarzyszy nam w procesie projektowania i tworzenia nowych rozwiązań. Cieszymy się, że właśnie w kategorii „Innowacja Roku” system profili Elegante otrzymał wyróżnienie TOPBuilder2019 – powiedział Grzegorz Federowicz, Dyrektor Sprzedaży Deceunick Polska. – Czujemy dumę i motywację, aby pracować nad kolejnymi usprawnieniami, które będą docenione nie tylko przez kapituły konkursowe, ale przede wszystkim przez naszych klientów – dodał, odbierając statuetkę.

 

 

Kapituła konkursu, złożona z przedstawicieli Rady Naukowej „Buildera”, pozytywnie oceniła kilkadziesiąt rozwiązań produktowych. Wśród nich znalazły się nowości roku, innowacje oraz produkty rekomendowane, zweryfikowane rynkowo po latach eksploatacji. Jak podkreślił prof. Tomasz Błaszczyński, poziom tej edycji był bardzo wysoki. Kapituła oceniała m.in. jakość, innowacyjność, parametry techniczne, wpływ na podniesienie bezpieczeństwa w procesie budowlanym, zastosowanie w budownictwie zrównoważonym i konkurencyjność. W XI edycji Top Builder wyróżniono rozwiązania stanowiące najlepszą odpowiedź na rynkowe wyzwania.

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także