Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 12 okladka1

Świat Szkła 12/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

  Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 BUDMA 22a

Trzy nowe narzędzia akumulatorowe w ofercie Home&Garden - Bosch rozszerza system 18 V dla majsterkowiczów
Data dodania: 17.04.19

Bosch rozszerza system elektronarzędzi akumulatorowych 18 V dla majsterkowiczów o trzy nowe urządzenia: wiertarko-wkrętarkę akumulatorową UniversalDrill 18, akumulatorową piłę szablastą AdvancedRecip 18 oraz odkurzacz ręczny UniversalVac 18. Wszystkie urządzenia wchodzą w skład systemu akumulatorowego Power for All, obejmującego ponad 25 elektronarzędzi z oferty Home&Garden.

 

20190446 bosch PT4 4.19


Łatwiejsze wiercenie z wiertarko-wkrętarką UniversalDrill 18v
Dzięki połączeniu niewielkiej wagi (1,2 kg) oraz wąskiej rączki z miękką okładziną Softgrip narzędzie dobrze leży w dłoni niezależnie od pozycji pracy. Aby zapewnić szybki rezultat pracy, wiertarko-wkrętarka wyposażona jest w dwubiegową przekładnię, obsługiwaną przełącznikiem przesuwnym na grzbiecie urządzenia.

 

20190446 bosch PT4 4.19 zdj2


Łatwiejsze cięcie dzięki niższemu poziomowi drgań: Piła Szablasta AdvancedRecip 18
Łatwa obsługa i lepsza kontrola dzięki niższemu poziomowi drgań – oto zalety piły szablastej AdvancedRecip 18. Oferuje ona majsterkowiczom o 40% niższy poziom drgań niż poprzedni model i nawet o 60% niższy poziom drgań niż porównywalne modele konkurencyjne. Dzięki temu majsterkowicze mogą pracować w domu i ogrodzie, nie czując zmęczenia oraz zachowując pełną kontrolę nad urządzeniem bez względu na to czy jest to przycinanie grubych belek, skracanie rur czy cięcie gałęzi lub drewna opałowego. Piła szablasta jest również wyposażona w wydajny akumulator 18 V o pojemności 2,5 Ah oraz uchwyt narzędziowy SDS umożliwiający szybką i beznarzędziową wymianę brzeszczotów. Użytkownicy mogą w każdej chwili sprawdzić dostępną rezerwę energii dzięki zintegrowanemu w rączce wskaźnikowi stanu naładowania akumulatora z trzema diodami.

 

20190446 bosch PT4 4.19 zdj1


Cichy, mocny i wydajny to zalety nowego bezprzewodowego odkurzacza UniversalVac 18v
W porównaniu z modelem poprzedniej generacji oraz porównywalnymi modelami konkurencyjnymi wyróżnia się ulepszonym systemem filtracji wyposażonym w filtr wstępny. Ponadto dzięki wyprofilowanemu uchwytowi urządzenie umożliwia skuteczną i wygodną pracę. Model UniversalVac 18 jest także wyposażony w zoptymalizowany kształt wentylatora silnika, dzięki czemu oferuje o 50% większą moc niż poprzedni model, a przy tym pracuje ciszej. Dzięki kompaktowej, dobrze wyważonej konstrukcji i niewielkiej wadze odkurzacz jest wyjątkowo poręczny i wszechstronny: w wyposażeniu standardowym znajdziemy dyszę do fug i szczotkę oraz dwie rury i dyszę do podłóg, która pozwala szybko zmienić odkurzacz ręczny w odkurzacz do podłóg. Dzięki temu model UniversalVac 18 idealnie sprawdza się podczas prac porządkowych w warsztacie, domu lub samochodzie.


Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa UniversalDrill 18, akumulatorowa piła szablasta AdvancedRecip 18 i akumulatorowy odkurzacz ręczny UniversalVac 18 są już dostępne w sprzedaży.

 

20190446 bosch PT4 4.19 zdj3


System 18V
Dzięki systemowi 18V użytkownicy nie muszą kupować niepotrzebnych akumulatorów i ładowarek, ponieważ wszystkie urządzenia – od młota udarowo-obrotowego do podkaszarki do trawy – można zasilać jednym i tym samym akumulatorem litowo-jonowym 18 V. Dla każdej klasy napięcia potrzebna jest także tylko jedna ładowarka.

 

 

„ Prostsze wiercenie: UniversalDrill 18 
„ Łatwiejsze cięcie dzięki niższemu poziomowi drgań: AdvancedRecip 18 
„ Wygodniejsze i skuteczniejsze odsysanie pyłu: UniversalVac 18

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik