Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

480x100

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Drabiny specjalne. Rozwiązanie dla niewielkich przestrzeni w zakładach przemysłowych oraz magazynach
Data dodania: 28.05.19

Zadania wykonywane na wysokości są wpisane w charakter prac produkcyjnych oraz magazynowych. Pracodawca zobowiązany jest więc tak zaplanować oraz przygotować stanowiska robocze, by zagwarantować swoim podwładnym maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Pomogą mu w tym oferowane przez firmę KRAUSE pomosty robocze, schody aluminiowe, jezdne schody z podestem, ale także drabiny specjalne. Te ostatnie są często jedynym rozwiązaniem w przypadku mocno ograniczonej przestrzeni na terenie zakładu.

 

20190449drabina specjalna krause m 1

 

Drabiny specjalne to proste konstrukcje, które mają szerokie zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i branży magazynowej. Jako samodzielne urządzenia zapewniają wygodny dostęp do ciągów komunikacyjnych oraz stanowisk pracy usytuowanych nad podłożem. Mogą stanowić także część bardziej złożonych konstrukcji specjalnych, które uzupełniają niewielkie podesty lub duże, wygodne platformy robocze.

 

20190449drabina specjalna w przemysle krause m

 

Doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie ograniczona przestrzeń nie pozwala na użycie pomostu jezdnego lub montaż rozbudowanego przejścia stacjonarnego, czyli przy obsłudze silosów, różnorodnych zbiorników lub platform transportowych.

 

20190449drabina specjalna 4 krause

 

Konstrukcja drabin specjalnych jest niezwykle prosta, a jej podstawową zaletą jest idealne dopasowanie do potrzeb użytkowników oraz warunków otoczenia. Oba kryteria są poddawane dokładnej analizie, w wyniku której konstruktorzy KRAUSE projektują najbardziej optymalną, pod względem ergonomii, komfortu i bezpieczeństwa, konstrukcję.

 

20190449drabina specjalna 3 krause

 

Dostępne są wersje zarówno ze szczeblami, jak i stopniami, które można wykonać z różnych materiałów, np. kraty aluminiowej czy blachy perforowanej. Ich szerokość oraz głębokość ustala się indywidualnie. W zależności od wysokości oraz otoczenia, drabinę specjalną można wyposażyć w haki do zawieszenia, podporę podtrzymującą, poręcz antypoślizgową malowaną proszkowo czy rolki jezdne, które – w razie konieczności – ułatwiają przemieszczanie konstrukcji.

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik