Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 09 okladka1

Świat Szkła 09/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Niezniszczalne i eleganckie - Drewniane drzwi wewnętrzne firmy Hörmann w specjalnej promocji
Data dodania: 31.07.19

Do pokojów dziecięcych i kuchni oraz wszelkich pomieszczeń w stylu skandynawskim firma Hörmann proponuje eleganckie i bardzo wytrzymałe drewniane drzwi wewnętrzne w uniwersalnym białym kolorze.  Do końca roku - w promocyjnej cenie.

 

20190777hormann 1

 

 

W domach, gdzie mieszkają małe dzieci czy przebywają zwierzęta warto pomyśleć o solidnych drzwiach z wytrzymałą powierzchnią. Ale nie tylko względy praktyczne decydują
o wyborze drzwi. Liczy się także ich estetyka, możliwość dopasowania do wnętrza oraz cena. Dobrym rozwiązaniem mogą być oferowane w promocji przez firmę Hörmann drewniane drzwi wewnętrzne z niezwykle odporną na uderzenia powierzchnią Duradecor.

 

 20190777hormann 2

Drewniane drzwi wewnętrzne z powierzchnią Duradecor są wyjątkowo odporne na uderzenia.

 

Do wnętrz o klasycznym wystroju producent oferuje płytę drzwiową z przylgą z eleganckimi prostymi krawędziami,  do nowocześnie zaprojektowanych minimalistycznych pomieszczeń - drzwi w wersji bez przylgi. Płyty drzwiowe z prostymi krawędziami są zabezpieczone obrzeżem termoplastycznym 4Protect, które gwarantuje doskonałą odporność na ścieranie, zarysowania i uderzenia. Dodatkowo daje ono efekt idealnie gładkiej powierzchni bez widocznych łączeń.

 

W wersji bezprzylgowej perfekcyjny wygląd drzwi zapewniają też ukryte zawiasy. Oba typy płyty drzwiowej wyposażone są  w eleganckie klamki ze stali nierdzewnej – Linea. Promocja obowiązuje do końca roku. 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik