Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 09 okladka1

Świat Szkła 09/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Inteligentny czytnik linii papilarnych ekey arte
Data dodania: 30.08.19

20190808gu 2Świetny design, niewielkie wymiary i zaawansowana technologia – GU Polska poszerza swoją ofertę o nowy czytnik linii papilarnych ekey arte.b Nowy czytnik w ofercie GU Polska doskonale wpisuje się w zaawansowaną koncepcję inteligentnego domu i jest kompatybilny ze wszystkimi rozwiązaniami marki dla drzwi wejściowych oraz tarasowych.

Świetny design, niewielkie wymiary i zaawansowana technologia – GU Polska poszerza swoją ofertę o nowy czytnik linii papilarnych ekey arte.b Nowy czytnik w ofercie GU Polska doskonale wpisuje się w zaawansowaną koncepcję inteligentnego domu i jest kompatybilny ze wszystkimi rozwiązaniami marki dla drzwi wejściowych oraz tarasowych.

 

 

20190808gu ekey FS arte steel front
Czytnik linii papilarnych ekey arte

 

 

Czytnik świetnie sprawdzi się w zabudowie nowoczesnych drzwi (zarówno wewnętrznych i jak zewnętrznych) lub w popularnych pochwytach ze stali nierdzewnej. Format czytnika to zaledwie 25x52 mm, ma on wyjątkowy design i doskonale wtapia się w skrzydło lub pochwyt.


Czytnik ekey jest wyposażony w inteligentne oprogramowanie, które w szyfrowany sposób komunikuje się z jednostką sterującą. Co ważne, można obsługiwać go za pomocą intuicyjnej aplikacji ekey home – umożliwia to otwieranie drzwi za pomocą smartfona. Dzięki aplikacji właściciel (jako administrator) może również samodzielnie zmieniać ustawienia czytnika, np. wprowadzać i usuwać

 

użytkowników, przydzielać uprawienia dla określonych rodzajów dostępu, czy zmieniać przekaźniki. Aplikacja umożliwia również zdalne otwieranie drzwi i to w bardzo prosty sposób.

 

20190808gu 2

 

Wystarczy tylko przeciągnąć w prawo kłódkę, która w aplikacji pojawia się pod nazwą drzwi. Zdalne otwieranie drzwi jest możliwe dzięki popularnej technologii bluetooth i przesłaniu tą drogą sygnału do sterownika umieszczonego w skrzydle drzwi. Dzięki wbudowanemu modułowi dekoduje on sygnał.

 

System wyposażony jest też w przewód adaptacyjny oraz bezstykowe przejście, które służy do zasilania. Istnieje możliwość podłączenia do niego również domofonu.

 


Nowy czytnik ekey arte to kolejne rozwiązanie proponowane przez GU Polska, która wprowadza na rynek coraz więcej innowacyjnych rozwiązań skierowanych dla partnerów biznesowych.

 

 

20190808gu Drzwi otwierane za pomoca czytnika linii papilarnych fot GU Polska


For. G-U Polska

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik