Baner 2

Pawilon ESMA na K 2019 z rozwiązaniami dla druku przemysłowego
Data dodania: 25.10.19

W pawilonie ESMA na najważniejszych światowych targach branży tworzyw sztucznych i gumy, na targach K (16-23 października 2019 r. W Düsseldorfie), uczestniczą cztery firmy członkowskie, kluczowi dostawcy specjalistycznych zastosowań drukarskich, takich jak opakowania i motoryzacja. Spotkaj się z nimi w hali 4, stoisko C63.

 

20191013DCP-mailing-header-11019

 

Eptanova ma bogate doświadczenie w dostarczaniu kompletnych zaawansowanych rozwiązań wykończeniowych. Opracowują i produkują atramenty do sitodruku, tampondruku i druku cyfrowego, powłoki funkcjonalne i zaawansowane materiały.

 

Marabu oferuje atramenty do sitodruku i UV o niskiej migracji do utwardzania promieniami UV do pakowania artykułów higieny osobistej, a także interfejsów samochodowych i dotykowych. Ponadto prezentują niedawno opracowaną gamę atramentów na bazie wody do tworzyw sztucznych.

 

Firma Sun Chemical i jej niemiecki dział sitodruku, Coates Screen Inks, prezentują pełne portfolio farb i powiązanych materiałów eksploatacyjnych do motoryzacji, zaawansowanych technologii, opakowań, dekoracji z tworzyw sztucznych, druku funkcjonalnego, elektroniki drukowanej i tampodruku.

 

Sefar prezentuje swoje siatki do sitodruku, które zapewniają wyjątkowo jasne, trwałe kolory i efekty, dzięki czemu wyróżniają się z tłumu.

 

Dla wszystkich, którzy chcą się uczyć i dyskutować o najnowszych osiągnięciach w dekoracji bezpośrednio do obiektu, drukowaniu na plastikowych opakowaniach i innych powierzchniach w żywności, napojach, pielęgnacji ciała, farmacji i przemyśle motoryzacyjnym, pawilon ESMA w hali 4, stoisko C63 to miejsce być. Witamy drukarek, konwerterów, projektantów, producentów opakowań i właścicieli marek oraz oferujemy dogłębne spojrzenie na technologie odpowiednie dla ich konkretnych projektów.