Aktualne wydanie

2020 01 okladka

Świat Szkła 01/2020

 

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

  

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

20200131a-SWIAT-SZKLA-HALIO-750x100-V3-PL

 

wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019

 LiSEC SS Konfig 480x120

  

eurasia glass 480x100

 

 konferencja ICG 1c

Klimas Wkręt-met powiększa firmową flotę
Data dodania: 26.10.19

Wiodący producent technik zamocowań – Klimas Wkręt-met realizuje kolejne inwestycje. Tym razem firma powiększa swoją flotę samochodów o nowe pojazdy marek Hyundai, Toyota i Skoda. Obecnie flota Klimas Wkręt-met liczy łącznie ponad 200 pojazdów.

20191022wm

 

W ostatnim czasie Klimas Wkręt-met wymienia i powiększa flotę samochodów firmowych. Najnowszy zakup obejmuje nieużytkowane wcześniej pojazdy marki Hyundai i30 Kombi, Hyundai i30 Hatchback, oraz znane i sprawdzone pojazdy marki Skoda Octavia i Skoda Superb. Do końca pierwszego kwartału 2020 r. firma planuje nabyć jeszcze kilkadziesiąt samochodów marki Toyota Yaris oraz Skoda Octavia.

 

Klimas Wkręt-met corocznie przeznacza znaczne środki na inwestycje w rozwój firmy, w tym flotę samochodową – twierdzi Tomasz Sojski, Dyrektor Rozwoju Nowych Kanałów Sprzedaży Klimas Wkręt-met. - Jest to związane ze stałym rozbudowywaniem sieci sprzedaży, która obejmuje rynek polski oraz rynki zagraniczne. Przypomnę, że firma współpracuje z partnerami handlowymi w ponad 60 krajach świata – zarówno w Europie, jak również w Azji, Afryce czy Australii. Aby nasi przedstawiciele mogli szybko i bezpiecznie docierać do Klientów, konieczna jest systematyczna wymiana i unowocześnianie floty samochodowej.

 20191022wm1

Wszystkie pojazdy w taborze Klimas Wkręt-met posiadają wysokiej jakości wyposażenie, zwiększające komfort i bezpieczeństwo jazdy. Część z nich to nowoczesne modele z automatyczną skrzynią biegów, nawigacją satelitarną oraz niestandardowym doposażeniem. Mając na względzie czynniki ekologiczne, firma zakupiła też część pojazdów z napędem hybrydowym.

 

Nowo zakupione samochody w zdecydowanej części zostaną przeznaczone dla naszych pracowników z działu sprzedaży detalicznej. Druga część pojazdów będzie skierowana do obsługi Klientów w segmentach inwestycje, B2B i eksport, gdzie ze względu na rosnące zapotrzebowanie stale poszerzamy nasze kadry – dodaje Tomasz Sojski.

 

Nowe pojazdy Klimas Wkręt-met są obecnie rejestrowane i znakowane firmowym logotypem, budującym rozpoznawalność marki w otoczeniu. Po tych działaniach samochody w ciągu kilku tygodniu wyruszą w trasę.

 

Aktualnie flota pojazdów Klimas Wkręt-met liczy łącznie ponad 200 aut, w tym osobowych, dostawczych i ciężarowych. Większość z nich to nowe samochody marki Toyota , Skoda, Hyundai, Ford i Volvo. W bieżącym roku został też zakupiony nowy model Mercedes Benz Sprinter, z niestandardową zabudową, przeznaczony do celów szkoleniowych. Samochód jest wyposażony w stacje testowe i pod nazwą Mobilna Strefa Montażu dociera do wielu miejsc w Polsce, gdzie organizowane są szkolenia i prezentacje produktowe dla Klientów firmy.

 

Przypomnijmy, że flota samochodowa Klimas Wkręt-met służy do biznesowej obsługi Klientów firmy. Natomiast w kwestii dystrybucji swoich produktów Klimas Wkręt-met korzysta z usług renomowanych film logistycznych, obsługujących rynek krajowy oraz rynki zagraniczne.


Fot. MM Cars