Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 

Baner Press Glass final

 

Kampania internetowa Roto promuje innowacyjne okucia
Data dodania: 27.10.19

W połowie października br. ruszyła kampania internetowa Roto Frank Okucia Budowlane. Jej celem jest podnoszenie świadomości inwestorów indywidualnych w zakresie dostępnych na rynku innowacyjnych rozwiązań – okuć do okien i drzwi, gwarantujących szczelność i bezpieczeństwo.

 

20191017Baner Roto Patio Inowa


Założeniem projektu jest informowanie osób planujących budowę lub remont domu o nowatorskich rozwiązaniach okiennych, poprawiających funkcjonalność i komfort codziennego życia. Działania dotyczą dwóch najbardziej nowatorskich produktów w asortymencie okuć Roto: odstawno-przesuwnych drzwi tarasowych z systemem Roto Patio Inowa, zapewniającym wysoką szczelność oraz okna antywłamaniowego z funkcją Roto TiltSafe RC2 – zabezpieczającą przed wyważeniem, nawet uchylone okno.

 


Sprawdź na PoradnikOkienny.pl
„Duże okna i przesuwne drzwi tarasowe zyskują w Polsce coraz większą popularność. Inwestorzy decydując o wyborze konkretnego rozwiązania stawiają na wygodną obsługę i bezpieczeństwo. Coraz częściej też zwracają uwagę na szczelność, zapewniającą komfort termiczny w domu i niskie rachunki oraz ochronę przed hałasem z pobliskich ruchliwych ulic lub szkół. To z myślą o nich tworzymy nowatorskie okucia, takie jak Roto Patio Inowa, które pozytywnie przeszły testy tajfunowe i sprawdzą się nawet w ekstremalnych warunkach – mówi Paweł Szkodziak, dyrektor marketingu Roto Frank Okucia Budowlane.

 

20191017Baner Roto Patio TiltSafe

 

Z kolei okno Roto TiltSafe – to odpowiedź na potrzebę komfortu i bezpieczeństwa. Zostało zaprojektowane, tak by udaremnić wyłamanie nawet w pozycji uchylonej, zapewniającej dopływ powietrza. Kampania informacyjna Roto połączona jest z promocją strony internetowej Poradnikokienny.pl. Nowa witryna to kompendium wiedzy o rozwiązaniach okiennych, ułatwiające wybór i zakup idealnego okna, dopasowanego do konkretnego pomieszczenia, potrzeb i nawyków domowników.

 

Klienci poszukujący w Internecie informacji, kierowani są bezpośrednio do podstron w serwisie Poradnikokienny.pl, poświęconych nowym produktom, gdzie obejrzeć mogą film prezentujący działanie rozwiązania, najważniejsze funkcje i zdjęcia. Osoby szukające okien i drzwi w pobliżu miejsca zamieszkania kierowane są bezpośrednio do mapy z punktami dealerskimi partnerów Roto.

 

Kampania Google, YouTube, Social Media
Kampania reklamowa obejmuje reklamy tekstowe i graficzne google, banery reklamowe na stronach tematycznych oraz remarketing na innych stronach. Elementem działań jest prezentacja nowych wersji filmów o Roto Patio Inowa i Roto TiltSafe na YouTube. Promocję uzupełniają działania w kanałach social media. Kampania potrwa do 15 grudnia 2019 r.

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także