Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

480x100

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Nowe Centrum Szkoleniowe Nice w Jaworznie
Data dodania: 02.11.19

Nice Polska we współpracy z firmą Pluscom rozwija Autoryzowane Centrum Szkoleniowe w Jaworznie. Do dyspozycji kursantów udostępniona została nowa przestrzeń, pozwalająca zwiększyć liczbę  i zakres przeprowadzanych szkoleń. Zmiany poczynione w obiekcie pozwolą na przeszkolenie nawet 16-stu osób podczas jednej sesji.

 

 20191018nice Centrum Szkoleniowe w Jaworznie1

 

Nowa sala szkoleniowa, oznakowania budynku oraz modyfikacja strony internetowej to tylko kilka, najbardziej znaczących zmian, wprowadzonych przez firmę Pluscom, która jest podmiotem realizującym szkolenia. Sala szkoleniowa została wyposażona w pełną gamę produktów Nice. Będzie umożliwiać przeprowadzenie szkoleń dla kandydatów na Licencjonowanych Instalatorów Nice oraz szkoleń przedłużających Licencję Instalatora Nice na najwyższym poziomie.

 

Firma Nice od lat przykłada szczególną wagę do szkolenia instalatorów. Dzięki systemowi szkoleń oraz autorskiemu programowi licencyjnemu ich praca staje się prosta. Nowe centrum daje nie tylko możliwość zapoznania się z automatyką Nice, jest również platformą wymiany doświadczeń, pomysłów i opinii. Program licencyjny jest wyróżnikiem Nice na polskim rynku.

 

Cieszę się, że firma Pluscom powiększyła przestrzeń szkoleniową, podnosząc jakość oferowanych usług.
W dzisiejszych czasach wiedza jest bardzo ważna, a inwestycje w szkolenia pracowników zaowocują w przyszłości jeszcze lepszą obsługą Klientów oraz podniosą jakość wykonywanych instalacji. Rozwój naszego regionalnego punktu szkoleniowego jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, które jest kształtowane przez rozwój Programu Licencyjnego Nice – mówi Marcin Skrobisz, Dyrektor Zarządzający Nice Polska.

 

Firma Pluscom szkoli Instalatorów nie tylko w zakresie automatyki wjazdowej. W nowej lokalizacji, o powierzchni ok. 60 m2, prowadzone są również szkolenia z systemów domofonowych i wideodomofonowych. Ponadto, w niedalekiej przyszłości ruszą szkolenia z monitoringu wizyjnego, systemów alarmowych, kontroli dostępu czy montażu bram garażowych. Ogromną zaleta nowego Centrum Szkoleniowego jest jego lokalizacja w bliskim sąsiedztwie autostrady A4 i drogi S1, pozwalająca na szybki dojazd z całej południowej Polski.

 

20191018Nice Centrum Szkoleniowe w Jaworznie

 

Możliwość powiększenia portfolio szkoleniowego jest dla nas bardzo istotna, dlatego zainwestowaliśmy w większą salę szkoleniową. Nowa sala to przede wszystkim wyższy komfort zarówno dla kursantów jak i dla prowadzącego szkolenie, większa powierzchnia na ekspozytory oraz łatwiejszy dostęp do nich, za czym idzie lepsza efektywność części praktycznej – mówi Artur Szóstak – współwłaściciel firmy Pluscom.

 

Na szkolenia w firmie Pluscom, mieszczącej się przy ul. Grunwaldzkiej 252a w Jaworznie, można zapisać się na stronie internetowej www.nice.pl (należy się zalogować do Strefy Partnera Nice), jak również poprzez stronę internetową www.pluscom.pl (dla Klientów z bazy firmy Pluscom).

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik