Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 01 okladka

Świat Szkła 01/2021

User Menu

 

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

Noworoczny komunikat OknoPlus – okna z rabatem 46% jeszcze do 11 stycznia!
Data dodania: 05.01.20

Pierwsze dni nowego roku to jednocześnie ostatnie dni przedłużonej promocji OknoPlus – Zima pełna korzyści. Z rabatów sięgających nawet 46% można korzystać do 11 stycznia 2020, zamawiając okna w jednym z trzech pakietów produktowych: Bezpieczny Dom Premium, Premium Design lub dwa w jednym, czyli Bezpieczeństwo Plus Design.

 

20191212oknoplus 123qaz

Wystarczy udać się do najbliższego salonu sprzedaży OknoPlus lub skontaktować z jednym z autoryzowanych partnerów handlowych firmy (www.oknoplus.com.pl/kontakt), aby w atrakcyjnej cenie nabyć piękne, duże przeszklenia z zabezpieczeniem antywłamaniowym, okna z designerskimi ramami czy energooszczędnymi szybami. Oto, co jest dostępne w ostatnich dniach promocji

 

STV i RC1n/RC2 – zestaw nie do przebicia
Duże i bezpieczne okna to clou pakietu Bezpieczny Dom Premium. OknoPlus proponuje w promocji okna PCV ze specjalnie wklejanymi szybami i antywłamaniowymi okuciami. Innowacyjna metoda szklenia (STV) powoduje, że wielkogabarytowe szyby trzymają się bardzo stabilnie w oprawie. Są one przyklejane do profilu na całej długości swojego obwodu, dzięki czemu nawet pokaźnych rozmiarów, ruchoma konstrukcja okienna jest dobrze usztywniona, pewna i mocna.

 

Zastosowanie techniki STV, która – nawiasem mówiąc – stosowana jest również między innymi w przypadku okien w samolotach, znacznie utrudnia, jeśli nie uniemożliwia, na przykład wypchnięcie szyby – zarówno to przypadkowe (gdy coś lub ktoś wpada z dużą siłą na okno), jak i celowe (przy próbie włamania do domu). Dodatkowe zabezpieczenie stanowią w tej ofercie certyfikowane okucia w klasie RC1n/RC2, które zapewniają optymalną ochronę przed przypadkowymi intruzami.

 


Morlite i Eclaz – duet po prostu doskonały
Do wzięcia w promocyjnym pakiecie Premium Design są najmodniejsze teraz duże przeszklenia i łagodne, minimalistyczne profile. Oknoplus proponuje niezwykle lekką, „smukłą” konstrukcję Morlite i szyby Eclaz o zwiększonej przepuszczalności światła. Takie zestawienie gwarantuje doskonały efekt wizualny. Sekret tkwi w subtelnym zatarciu granicy między wnętrzem i tym, co na zewnątrz (dzięki proporcji – minimum PCV i maksimum szkła), oraz w zwiększonej przezierności okna.

 

Przeszklenia spod znaku Eclaz zapewniają więcej naturalnego światła w domu i nie przekłamują jego kolorów. To idealne rozwiązanie do pokoju dziennego, do wnętrz, w których się pracuje, oraz wszędzie tam, gdzie mocno odczuwany jest deficyt słońca, czyli na przykład w pomieszczeniach od północnej strony domu. Dodatkową korzyścią jest w tej ofercie wysoka energooszczędność proponowanego zestawu, uzyskiwana między innymi dzięki Swisspacer – w tym momencie najcieplejszej na świecie ramce, która uszczelnia krawędzie szyb zespolonych.

 


Dwa w jednym – bezpieczeństwo plus design
Produkty dostępne w pakietach promocyjnych OknoPlus można ze sobą łączyć, zyskując jednocześnie wysoki standard bezpieczeństwa i niebanalny design konstrukcji okiennych. Często wybieraną i polecaną przez architektów opcją jest Bezpieczny Dom Premium plus szyby Eclaz.
***
Szczegóły na temat przedłużonej do 11 stycznia 2020 r. promocji Zima pełna korzyści dostępne są na stronie www.oknoplus.com.pl/promocje.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik