Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 11 okladka1

Świat Szkła 11/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Bezprzewodowy Dremel Lite zapewnia pełną kontrolę podczas pracy
Data dodania: 07.01.20

Udoskonalona ergonomia urządzenia

- O ok. 10% mniejszy format i o 35% niższa waga od poprzedniego modelu

- Łatwa obsługa za pomocą jednego przycisku włącznika oraz oddzielny przesuwny przełącznik do regulacji prędkości

- Szeroka gama akcesoriów Dremel do różnych zastosowań

Ścieranie, szlifowanie, ostrzenie, polerowanie, grawerowanie oraz rzeźbienie – bezprzewodowe narzędzie Dremel Lite jest optymalnie przygotowane do wykonania wszystkich tych prac.

Narzędzie wielofunkcyjne zostało ulepszone w porównaniu do poprzedniego modelu Dremel 7750 w oparciu o opinie 1.200 użytkowników i charakteryzuje się zaawansowaną ergonomią oraz wyjątkowo przyjazną i intuicyjną koncepcją obsługi.

 

20191212bosch 01 produkt dremel lite img h720

 

Dzięki kompaktowej konstrukcji i wadze wynoszącej zaledwie 270 gramów oraz komfortowemu, miękkiemu chwytowi Dremel Lite wygodnie leży w dłoni. Zapewnia większą kontrolę i precyzję pracy zarówno początkującym, jak i doświadczonym użytkownikom – szczególnie podczas obróbki trudno dostępnych miejsc.

 

Obsługa za pomocą jednego przycisku ułatwia pracę i zapewnia komfort przy realizacji różnego rodzaju projektów: Dremel Lite można wygodnie włączać i wyłączać, a prędkość ustawiana jest za pomocą przesuwnego przełącznika w górnej części narzędzia.

 

Przy prędkości od 8.000 do 25.000 obrotów na minutę narzędzie pracuje szybko i precyzyjnie, umożliwiając obróbkę różnego rodzaju materiałów, np. drewna, szkła, metalu, skór, kamienia oraz tworzyw sztucznych. Dremel Lite jest odpowiednim narzędziem do prac związanych z majsterkowaniem w domu, ogrodzie lub warsztacie, do każdego rodzaju prac kreatywnych.

 

20191212bosch 02 dremel lite img w760

 

Po prostu uniwersalny: idealny do wielu zastosowań

Bezprzewodowe narzędzie wielofunkcyjne sprawdza się także w miejscach trudno dostępnych i jest uniwersalne oraz kompatybilne z wieloma akcesoriami Dremel przeznaczonymi do różnych zadań. Wygodna koncepcja obsługi obejmuje także system szybkiej wymiany akcesoriów dzięki zastosowaniu sprawdzonej nakrętki kształtowej EZ Twist: wystarczy odkręcić nakrętkę kształtową, poluzować tuleję mocującą za pomocą dołączonego klucza, wymienić akcesoria, dokręcić tuleję i ponownie założyć nakrętkę. Narzędzie Dremel Lite jest zasilane akumulatorem litowo-jonowym 3,6 V o pojemności 2,0 Ah, który umożliwia efektywne stosowanie narzędzia w pomieszczeniach i na zewnątrz. Dołączono do niego także kabel micro USB, który umożliwia wygodne i łatwe naładowanie akumulatora.

 

Model Dremel Lite jest dostępny w punktach sprzedaży detalicznej.

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik