Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Wigilia podkarpacka z Nice i elero
Data dodania: 07.01.20

W miniony czwartek i piątek (12-13.12.2019 r.) w Rzeszowie odbyło się tradycyjne świąteczne spotkanie Partnerów Handlowych Nice i elero z województwa podkarpackiego. W trakcie spotkania nie zabrakło okazji do zapoznania się z nowościami produktowymi czy rozmów na temat propozycji, które uzupełnią ofertę w 2020 roku. Przede wszystkim zaproszeni goście spotkali się jednak przy wigilijnym stole.

 

20191212Nice uczestnicy wigilii podkarpackiej


W gościnnych progach Hotelu Metropolitan**** grupa wyróżnionych dystrybutorów Nice i elero wzięła udział w szkoleniu, w trakcie którego zaprezentowano kilka nowości produktowych. – Skupiliśmy się przede wszystkim na możliwościach integracji automatyki wjazdowej i bramowej, a także automatyki osłonowej za pomocą trzech dostępnych w naszym portfolio home integratorów.

 

Zaczęliśmy od prezentacji możliwości Nice Core i aplikacji MyNice Welcome – mówi Wojciech Jankowski z Nice Polska, który poprowadził warsztat. Każdy z uczestników mógł ściągnąć na swojego smartfona aplikację i w praktyce pokazywano możliwości zarządzania uprawnieniami użytkowników oraz sprawdzania logów systemowych. Warto podkreślić, że już w najbliższym czasie, dzięki aktualizacji oprogramowania Nice Core będzie wspierał technologię dwukierunkową, a także dodatkowo uzyskana zostanie kompatybilność z systemem Amazon Alexa.

 

20191212Nice Arkadiusz Staniek z firmy Verdon odbiera pamiatkowy puchar


W dalszej kolejności zaprezentowano elero Centero Home, dzięki któremu możemy nie tylko zarządzać zdalnie automatyką osłonową elero, ale także konkurencyjnych marek! – W tym przypadku pokazaliśmy różnice w programowaniu między elero Centero a Nice Core. Warto podkreślić, że dużym udogodnieniem jest dodatkowa aplikacja mobilna elero connect, która jest przeznaczona wyłącznie dla instalatora. Umożliwia ona pełną konfigurację systemu, która jest w dalszej kolejności przekazywana do aplikacji przeznaczonej dla użytkownika końcowego – zauważył Marcin Krupnik, Chief Product Manager, odpowiedzialny w dywizji screen za markę elero, jednocześnie podkreślając zalety rozszerzenia systemu do wersji centero Plus.

 

W ten sposób użytkownik w prosty sposób może uzyskać kompatybilność swojego systemu automatyki osłonowej elero z oświetleniem Phillips Hue czy stacjami pogodowymi Netatmo. Na zakończenie zaprezentowane zostały podstawowe możliwości systemu Fibaro w oparciu o centralę sterującą Home Center 2. Nie zabrakło wątków związanych z pracami badawczymi nad dalszą integracją produktową Nice i elero, dzięki rozwiązaniom oferowanym przez Fibaro. Przedstawiono również plany związane z wdrożeniami produktowymi w innych liniach produktowych – zaprezentowane zostały m.in. bramy szybkobieżne, które w ostatnich miesiącach uzupełniły portfolio produktowe Nice.

 

20191212Nice wigilia podkarpacka

 

Na zakończenie wręczono okolicznościowe puchary oraz pamiątkowe medale dla wyróżnionych Partnerów Handlowych Nice i elero z województwa podkarpackiego. Nagrody specjalne odebrali: Arkadiusz Staniek, właściciel firmy Verdon za zaangażowanie w projekty sponsoringu sportowego, Rafał Gawroński z firmy Gawraf za wzorową współpracę z działem serwisu oraz Andrzej Wolak
z firmy MEGAel za wieloletnie zaangażowanie w promocję marki Nice. Poszczególnych wyróżnień dokonały osoby obsługujące w grupie Nice region Podkarpacia: Piotr Szott, Marcin Siwek oraz Marcin Krupnik.


Po dekoracji wyróżnionych firm w restauracji Manufaktura odbyła się uroczysta świąteczna kolacja.  W rodzinnej atmosferze dziękowano sobie za minione 12 miesięcy oraz życzono wszelkiej pomyślności w najbliższym roku. Gościem specjalnym kolacji wigilijnej był Janusz Ślączka – trener zespołu Wilki Krosno, wspieranego w sezonie 2019 przez Nice oraz Verdon, który opowiedział zgromadzonym gościom wiele anegdot związanych z rozwojem żużla na Podkarpaciu.

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik