Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 10 okladka

Świat Szkła 10/2020

User Menu

flow 160X600b

 

 

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 a Baner-1

 

Baner 2

 

 

Ramka dystansowa Super Spacer® zdobywa trzy nagrody czytelników
Data dodania: 02.02.20

Nie tylko w branży kinematograficznej, ale także w przemyśle okienniczym nadszedł sezon na przyznawanie nagród i Super Spacer® zebrał od razu trzy.

 

20200202ET NX 001

55 lat notowania na giełdzie NYSE: George Wilson, nowy Dyrektor Generalny Quanex Building Products Corporation, uderza w dzwon rozpoczynający kolejną sesję na nowojorskiej giełdzie.

 

Ta elastyczna ramka dystansowa zdobywa nagrodę Readers‘ Choice Award 2019 w kategorii „Ramka dystansowa dla zespolonych szyb izolacyjnych”. Do głosowania zaprosiło czytelników USGlass Magazine, jedno z najbardziej wpływowych i rozpowszechnionych czasopism fachowych w Stanach Zjednoczonych.

 

Czytelnicy czasopisma Door and Window Market Magazine (DWM) wybrali Super Spacer® na preferowany element w budowie okien. Także w Wielkiej Brytanii Edgetech/Quanex miała powód do świętowania.

 

Z imponującym wynikiem 91,5 % wszystkich oddanych głosów Super Spacer® zdobyło nagrodę National Fenestration Award w kategorii „Spacer Bar Manufacturer” - wyróżnienie, którym brytyjski przemysł okienniczy corocznie zaszczyca najlepszych w branży.

 

20200202ET NX 002

George Wilson, nowy Dyrektor Generalny Quanex Building Products Corporation

 

„Nagroda publiczności to oczywiście zawsze coś najbardziej satysfakcjonującego, co może spotkać kogoś jako producenta”, komentuje te wydarzenia Joachim Stoss, Dyrektor Zarządzający Edgetech Europe GmbH i Vice President International Sales firmy Quanex. „Cieszymy się bardzo z tego zaufania, które wyrażają także wyniki ekonomiczne po obu stronach Atlantyku.”

 

Rok 2019 był dla Edgetech Europe GmbH z siedzibą w Heinsberg kolejnym rokiem rekordowym. Zdaniem Joachim Stoss sukces elastycznej ramki dystansowej Super Spacer® na bazie pianki silikonowej związany jest z dwoma trendami w branży: kontynuacją rosnącego znaczeniu energooszczędnych produktów budowlanych oraz przechodzeniem na zautomatyzowaną produkcję szyb zespolonych w skali światowej.

 

20200202ET NX 003

 55 lat notowania na giełdzie NYSE: George Wilson, nowy Dyrektor Generalny Quanex Building Products Corporation, uderza w dzwon rozpoczynający kolejną sesję na nowojorskiej giełdzie.

 

„Ponadto elastyczna struktura przedsiębiorstwa w ramach naszego koncernu-matki, grupy Quanex, przyczynia się w zdecydowany sposób do tego, że jesteśmy doskonale przygotowani na wyzwania przyszłości”, uzupełnia Joachim Stoss.

 

George Wilson, nowy dyrektor firmy Quanex-CEO dysponuje szeroką wiedzą na temat działalności firmy, ponieważ przed objęciem tego stanowiska by odpowiedzialny za dział szkła izolacyjnego. „George Wilson jest zagorzałym zwolennikiem strategii „Think globally, act locally!“.

 

Naszą siłą było i jest spełnianie rozmaitych potrzeb klientów na poszczególnych rynkach i szybka reakcja na następujące zmiany”, zauważa Joachim Stoss.

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik