Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 06 okladka1

Świat Szkła 6/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Air i Agio od Nice – wygoda przede wszystkim
Data dodania: 02.02.20

Możliwość korzystania z funkcjonalnych i łatwych w obsłudze rozwiązań automatyki domowej jest kluczowym elementem tworzenia przyjaznej przestrzeni wokół siebie.

 

Dotyczy to również budynków użyteczności publicznej, szpitali czy warsztatów. Sterowanie automatyką jest dziś jeszcze prostsze dzięki pilotom Nice. Prezentujemy dwa takie urządzenia — naścienny pilot Air i Agio — radiowy odbiornik, który również pełni funkcje pilota.

20200202nice1


Air – wszechstronna prosta w obsłudze elegancja
Air to naścienny, bezdotykowy pilot do zarządzania jednym lub grupą urządzeń automatyki. Przy jego pomocy można sterować markizami, roletami czy żaluzjami jednym prostym gestem, bez dotykania urządzenia.

 

Pilot potwierdza rozpoznanie ruchu za pomocą migającego sygnału LED, przekształcając polecenie w manewr. W ten sposób urządzenia Nice zmieniają sposób interakcji z systemem automatyki.

 

Dzięki Air użytkownicy ceniący elegancję i współczesny styl mogą korzystać z pełnej funkcjonalności urządzenia zarówno w domu, jak i w miejscu pracy.

 

Naścienny pilot Air o eleganckim wyglądzie i nienagannym wzornictwie jest idealnym rozwiązaniem w sytuacjach, gdy użytkownik musi mieć założone rękawiczki lub nie może używać rąk, w miejscach, gdzie obowiązuje pełna sterylność, a więc np. w pomieszczeniach medycznych, w kuchniach restauracji i hoteli, lub w innych komercyjnych przestrzeniach.

20200202nice2

Czujnik Nice Air

20200202nice3

Łatwa instalacja i efektywność energetyczna
Ponieważ Air to urządzenie bezprzewodowe, zasilane bateryjnie, może być montowane w dowolnym miejscu na ścianie, bez konieczności przeprowadzenia remontu.

 

Żadnych kabli! Air jest wyposażone w czujnik, który wykrywa, gdy dłoń znajduje się w pobliżu. Podświetlenie włącza się tylko wtedy, gdy wykryta jest obecność osoby, co zmniejsza zużycie baterii.

 

 20200202nice4a

Domy i biura
Niezwykle proste sterowanie automatyką

 

20200202nice4b

Medycyna
Idealne rozwiązanie dla pomieszczeń sterylnych

 

20200202nice4c

Przemysł
Łatwa kontrola w najtrudniejszych warunkach

 

 20200202nice4d

Gastronomia
Praktyczne i wygodne, nawet w sytuacjach, gdzie
wymagany jest maksymalny poziom higieny.

 

Agio – pełna kontrola nad światłem
Drugim urządzeniem, które ułatwia operowanie automatyką domową jest Agio – 4-kanałowy pilot radiowy do sterowania oświetleniem, roletami, żaluzjami i innymi urządzeniami elektrycznymi z funkcją on-off oraz ściemniaczem.

 

Agio potrafi włączyć oświetlenie i sterować jego intensywnością, uruchamiać rolety, żaluzje i inne urządzenia elektryczne, gwarantując pełną kontrolę nad dowolnymi źródłami światła w budynku, zarówno sztucznymi, jak i naturalnymi. Agio jest dostępny w trzech różnych kolorach, w wykończeniu z połyskiem, dzięki czemu dodaje elegancji każdemu otoczeniu.

 20200202nice5a


Nice Agio, kolor biały beskidzki

 20200202nice5b

Nice Agio, kolor czarny głęboki

 20200202nice5c

Nice Agio, kolor czerwony karminowy

 

 
Praktyczna inteligencja
W nocy przyciski Agio podświetlą się, gdy przybliżysz do nich dłoń, a jej ruch po okręgu zapali wbudowane punktowe oświetlenie, skierowane w dół. Dzięki praktycznej podstawce z ładowarką – zarówno nabiurkową, jak i naścienną – urządzenie pracuje indukcyjnie.

 

Wystarczy położyć Agio na podstawce a zawsze będzie naładowany. Dzięki wejściu USB podstawka może być wykorzystana także do ładowania urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety.

 20200202nice6a

Dzięki wejściu USB, podstawka może być wykorzystana także do ładowania urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety

 20200202nice6b

 

Kup i zainstaluj produkty Nice, by ułatwić sobie życie. Skontaktuj się z jednym z Licencjonowanych Partnerów Handlowych Nice, których lista znajduje się na stronie www.nice.pl (zakładka: „Gdzie kupić?”), który zaproponuje rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

20200202nice7a

Nice Air naścienny, bezdotykowy nadajnik radiowy do sterowania jednym lub grupą urządzeń automatyki.

 

 20200202nice7b

Nice Agio, nadajnik radiowy do sterowania oświetleniem, roletami, żaluzjami i innymi urządze

 

www.niceforyou.com 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także