Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 07 okladka

Świat Szkła 07-08/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

HSKi powered by Somfy – bezpiecznie na stoku i w domu
Data dodania: 02.02.20

42 dni wolne od nauki dla tysięcy uczniów łącznie z 16 województw – trwają ferie 2020 w Polsce. Somfy, producent rozwiązań smart home, po raz piąty we współpracy z jedną z najlepszych szkół narciarskich HSKi promuje zasady bezpieczeństwa podczas zimowego odpoczynku. Organizatorzy tradycyjnie zapraszają do Zakopanego na trasy narciarskie tatrzańskiej Harendy, gdzie można spędzić ferie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa oraz snowboardu.

 

20200202somfy123

 

Z roku na rok przybywa miłośników białego szaleństwa. To doskonała forma wypoczynku dla każdego bez względu na wiek. Sport ten wymaga jednak zachowania szczególnych środków ostrożności, dlatego konieczne jest edukowanie, jak odpowiednio zachowywać się na stoku, by ferie zakończyć z uśmiechem. Marka Somfy wspiera działania szkoły narciarskiej HSKi w zakresie promocji aktywnego odpoczynku i rozpowszechniania ogólnych zasad bezpieczeństwa.

 

„W te ferie razem ze szkołą HSKi stawiamy na poczucie spokoju. Jak? Dzięki zajęciom z instruktorami jazdy na nartach czy snowboardzie nabieramy odpowiednich nawyków, by podczas jazdy móc przewidywać różne sytuacje na stoku i unikać w ten sposób przykrych zdarzeń.

 

Z kolei Somfy wspiera bezpieczne nawyki na czas nieobecności w domu. Dzięki smart urządzeniom, jak kamery czy alarmy z gamy Somfy Protect, nawet z daleka obserwujemy na bieżąco, co dzieje się w naszym domu.

 

Regulujemy temperaturę poprzez odpowiednie ustawienia głowicy termostatycznej czy termostatu, by nie generować niepotrzebnych kosztów. Niezależnie gdzie jesteśmy, rozwiązania smart home zapewniają nam spokój i jednocześnie skracają dystans – bo nasz dom mamy zawsze ze sobą, w naszym smartfonie” – stwierdza Radosław Borkowski, dyrektor zarządzający Somfy Polska.

 

20200202somfy123a

 

 

Na trasie Warszawa – Zakopane

Szkoła HSKi prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych o różnych poziomach zaawansowania. Na stoku Harenda kursanci mają do dyspozycji 6 tras od bardzo łatwej do trudnej o długościach od 100 do 900 m.

 

„Zarażamy wszystkich miłością do gór i aktywnego wypoczynku w zgodzie z zasadami bezpieczeństwa. Nasi kursanci szybko robią postępy i z każdą kolejną godziną na stoku mają coraz więcej radości z jazdy na nartach. Co łączy HSKi, jedną z najlepszych szkół narciarskich i Somfy, producenta automatyki domowej? Przede wszystkim wiarygodność poparta wieloletnim doświadczeniem, którego osią jest bezpieczeństwo. Jesteśmy dumni z tej współpracy, szczególnie że trwa ona już piąty rok” – mówi Andrzej Hyc, właściciel HSKi.

 

20200202somfy123b

 

Korzyści, które niesie ze sobą automatyka domowa i smart home Somfy można poznać i przetestować we flagowym showroomie marki Happy Home Somfy, który znajduje się w Warszawie przy ul. Marywilskiej 34. Tu zobaczymy, jak zmienić każde mieszkanie ze statycznego lokalu w prawdziwie aktywnego sojusznika naszych codziennych działań.

 

Nowoczesny showroom został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z technologiami inteligentnymi w domu lub też posiadają już takie rozwiązania, ale chcą je rozbudować o nowe funkcjonalności. Na miejscu skorzystamy z wiedzy ekspertów Somfy, którzy doradzą, pokażą, jak korzystać z poszczególnych funkcji, a przede wszystkim dobiorą rozwiązania dostosowane do naszych potrzeb.

 

SOMFY

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik