Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 10 okladka

Świat Szkła 10/2020

User Menu

flow 160X600b

 

 

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 a Baner-1

 

Baner 2

 

 

KRISPOL i NICE Polska: KS Toruń może liczyć na nasze wsparcie
Data dodania: 07.02.20

W sporcie jedyną stałą jest zmienna. Dziś zdobywasz medal, jutro musisz pogodzić się z gorzkim smakiem porażki. Prawdziwi fani są wierni zawsze, pocieszają po porażce, cieszą się ze zwycięstwa. Takimi kibicami może cieszyć się KS Toruń. KRISPOL i NICE zadeklarowały, że nadal będą sponsorować klub.

 

20200204krispol

 

Blisko stuletnia historia toruńskiego czarnego sportu zatoczyła koło. KS Toruń po wielu latach świetlności i dostarczania kibicom sportowych emocji, spadł z Speedway Ekstraligi do I ligi żużlowej.

 

Wiary w klub nie tracą jednak najwierniejsi przyjaciele. KRISPOL i NICE – przedsiębiorstwa znane z zaangażowania w działania pro sportowe, ale także pozostające w biznesowej przyjaźni zapowiedziały, że w sezonie 2020 KS Toruń może liczyć na wsparcie.

 

20200204krispol1

 

 

– Wierzymy, że Apator wróci do ekstraklasy. Cieszymy się, że naszą wiarę podzielają długoletni partnerzy biznesowi i to właśnie z nimi kolejny raz możemy udowadniać, że zarówno w sporcie, jak i świecie biznesu obowiązują te same zasady fair play, które są wpisane w historię obu firm. Kooperacja sportowa z NICE to dla nas powód do dumy.

 

Każdego dnia bierzemy odpowiedzialność za budowy Polaków, proponując im stolarkę otworową z gwarancją spokoju. Chcemy zamanifestować naszą przyjaźń i wsparcie dla klubu toruńskiego, który od tylu lat dostarcza nam niezmiennie sportowych emocji naszym klientom i mamy nadzieję – będzie to robił nadal – komentuje sponsoringowe decyzje Katarzyna Kozłowska, Marketing Manager firmy KRISPOL.

 

20200204krispol2

 

Wspólne plany na 2020 rok skomentował również Adam Krużyński – Dyrektor Zarządzający Nice Polska - Współpraca z KRISPOL to dla nas powód do dumy. Nie tylko wspólnie poszukujemy nowych rozwiązań produktowych, które będą stanowiły odpowiedź na zmieniające się oczekiwania rynkowe, ale także dzielimy wspólne pasje.

 

Sport, dzięki wspólnemu przeżywaniu emocji, pozwala na budowanie silnych związków z partnerami technicznymi i biznesowymi. Przez dwa ostatnie lata wspólnie wspieraliśmy warszawską rundę Grand Prix. Z kolei z klubem z Torunia jesteśmy związani od wielu lat. Można zaryzykować stwierdzenie, że w ten sposób kilkanaście lat temu rozpoczęliśmy swoją przygodę ze sportem żużlowym.

 

Mimo że kończymy obecnie projekt sponsoringu tytularnego Nice 1. Ligi Żużlowej, nie znikamy całkowicie ze świata czarnego sportu. Mamy nadzieję, że wspólnie z przyjaciółmi z Krispol oraz klubem z Torunia w 2020 roku wykonamy swoją misję powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej.

 

Obie firmy liczą, że postawa zachęci również kolejnych sponsorów do zaufania toruńskiemu klubowi.
https://www.youtube.com/watch?v=reX1Kx3GxIg

KRISPOL

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik