Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 06 okladka1

Świat Szkła 06/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

 

baner klej do luster 7 7 2021

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
HS PANORAMA – design bez kompromisów
Data dodania: 12.02.20

HS PANORAMA to najbardziej ekskluzywne rozwiązanie podnoszono-przesuwne w portfolio MACO.

 

W tym systemie najbardziej zaawansowane technologie spotykają się z najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz.

 

Niemal całkowicie wyeliminowane zostały ramy, panoramicznego widoku nie zakłócają też żadne elementy systemowe. Jak to możliwe?

 

20200202MACO-Hebe-Schiebe-Tür-transparent.122

 

Stałe szklenie systemu PANORAMA zajmuje cała powierzchnię skrzydła, do samej posadzki – konstruktorzy wyeliminowali ramę górną i dolną, zwężając jednocześnie do maksimum ramy boczne.

 

Dzięki temu rozwiązaniu przeszklona powierzchnia zajmuje co najmniej kilka procent więcej, niż w innych systemach przesuwnych.

 

Również w obszarze przejścia, przy otwartym skrzydle, PANORAMA nie uznaje jakichkolwiek kompromisów.

 

Szyna prowadząca (górna) jest ukryta w ramie, a jezdna (dolna) – w bardzo niskim, niemal niewidocznym dla użytkownika progu.

 

Sprawia to, że PANORAMA śmiało może być określana jako rozwiązanie bez barier. Drzwi wyposażone są w zasuwnicę hakową, która posiada dwie istotne zalety.

 

20200202MACO-HS-Pan-HakenverschlSchemaC

 

Pierwsza, ważna ze względów bezpieczeństwa, to podwyższona ochrona antywłamaniowa w porównaniu z zasuwnicą bolcową – takie skrzydło po prostu trudniej wyważyć.

 

Druga, ważna ze względu na design – po otwarciu skrzydła haki chowają się w skrzydle – są całkowicie niewidoczne i nie zakłócają przejścia z wewnątrz na taras lub do ogrodu.

 

Warto wspomnieć również o doskonałych właściwościach jezdnych – PANORAMA działa cicho, lekko i bezproblemowo przez długie lata.

 

To dzięki nowoczesnym, bardzo wytrzymałym wózkom jezdnym wyposażonym w specjalne szczoteczki, które podczas każdego przejazdu skrzydła czyszczą szynę z wszelkich zabrudzeń.

 

20200202MACO-HS-Pan-schmDicht.4

 

System HS PANORAMA jest rozwiązaniem bezkompromisowym w każdej kwestii, idealnym dla wymagających inwestorów, którzy oczekują od systemów przesuwnych wszystkiego, co najlepsze. 

 

www.maco.pl 

 

HS PANORAMA – design bez kompromisów

HS PANORAMA to najbardziej ekskluzywne rozwiązanie podnoszono-przesuwne w portfolio MACO. W tym systemie najbardziej zaawansowane technologie spotykają się z najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz. Niemal całkowicie wyeliminowane zostały ramy, panoramicznego widoku nie zakłócają też żadne elementy systemowe. Jak to możliwe?

Stałe szklenie systemu PANORAMA zajmuje cała powierzchnię skrzydła, do samej posadzki – konstruktorzy wyeliminowali ramę górną i dolną, zwężając jednocześnie do maksimum ramy boczne. Dzięki temu rozwiązaniu przeszklona powierzchnia zajmuje co najmniej kilka procent więcej, niż w innych systemach przesuwnych.

Również w obszarze przejścia, przy otwartym skrzydle, PANORAMA nie uznaje jakichkolwiek kompromisów. Szyna prowadząca (górna) jest ukryta w ramie, a jezdna (dolna) – w bardzo niskim, niemal niewidocznym dla użytkownika progu. Sprawia to, że PANORAMA śmiało może być określana jako rozwiązanie bez barier. Drzwi wyposażone są w zasuwnicę hakową, która posiada dwie istotne zalety. Pierwsza, ważna ze względów bezpieczeństwa, to podwyższona ochrona antywłamaniowa w porównaniu z zasuwnicą bolcową – takie skrzydło po prostu trudniej wyważyć. Druga, ważna ze względu na design – po otwarciu skrzydła haki chowają się w skrzydle – są całkowicie niewidoczne i nie zakłócają przejścia z wewnątrz na taras lub do ogrodu.

Warto wspomnieć również o doskonałych właściwościach jezdnych – PANORAMA działa cicho, lekko i bezproblemowo przez długie lata. To dzięki nowoczesnym, bardzo wytrzymałym wózkom jezdnym wyposażonym w specjalne szczoteczki, które podczas każdego przejazdu skrzydła czyszczą szynę z wszelkich zabrudzeń.

System HS PANORAMA jest rozwiązaniem bezkompromisowym w każdej kwestii, idealnym dla wymagających inwestorów, którzy oczekują od systemów przesuwnych wszystkiego, co najlepsze.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik