Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

480x100

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Inteligentne włączniki światła ABB „Friends of Hue”
Data dodania: 17.03.20

Na wygodę systemów automatyki domowej wpływa także możliwość zdalnego sterowania światłem i scenami świetlnymi, które można dowolnie dopasować do sytuacji. Innej oprawy wymaga wieczorny relaks w salonie przy książce, innej kolacja we dwoje, czy rodzinny wieczór filmowy.

 

Romantyczny nastrój, światła dopasowane do wyświetlanych filmowych scen czy ogród rozświetlony po zmroku - to wszystko potrafi nowa, inteligentna seria włączników światła „Friends of Hue” ABB. Technologia wykorzystuje i dopasowuje natężenie oraz barwę świecenia poszczególnych lamp w pomieszczeniach, co tworzy niepowtarzalne sceny świetlne, które budują klimat we wnętrzach.

 

20200303ABB Friends of Hue 2

 

Pełną dowolność w sterowaniu takim oświetleniem daje inteligentne oświetlenie Philips Hue. Wszystko odbywa się w pełni bezprzewodowo, przy pomocy technologii radiowej, która nie wymaga baterii. Włączniki „Friends of Hue” ABB pozwalają kontrolować i personalizować oświetlenie i jego klimat. Dzięki nowym włącznikom ABB domownicy mogą zapalać i gasić dowolne światła, zmieniać natężenie i barwę świecenia lamp, a także przywracać zapisane ustawienia oświetlenia.

 

Włączniki „Friends of Hue” ABB pozwalają na sterowanie łącznie 50 lampami. Podłączenie odbywa się przy pomocy mostka Philips Hue Bridge v2 i aplikacji Philips Hue. Skompletowanie odpowiednich łączników ułatwia gotowy zestaw proponowany przez producenta. Istnieje także możliwość dopasowania wzorniczego łącznika „Friends of Hue” do wnętrza. Rozwiązanie takie możemy zaproponować w seriach osprzętu ABB future®, Dynasty® carat® oraz axcent®.

 

Nowe włączniki światła Friends of Hue od ABB będą dostępne w drugim kwartale 2020 roku.

 

20200303ABB Friends of Hue 1

 

Więcej informacji: new.abb.com/low-voltage/pl/produkty/produkty-dla-budownictwa-mieszkaniowego/zdalne-sterowanie/inteligentny-wlacznik-swiatla-abb-friends-of-hue


ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) jest liderem technologicznym, który wspiera cyfrową transformację przemysłu. Mając za sobą ponad 130 lat tworzenia innowacji, firma prowadzi działalność w ramach czterech globalnych biznesów – Elektryfikacji, Automatyki Przemysłowej, Systemów Napędowych oraz Robotyki i Automatyki Dyskretnej – wspieranych przez platformę cyfrową ABB Ability™. ABB działa w ponad 100 krajach świata i zatrudnia około 147 tys. pracowników. Od ponad 25 lat jest obecne także w Polsce. W trakcie swej działalności firma stała się symbolem najwyższej jakości, precyzji wykonania i maksymalnego zaawansowania technologicznego. Nowatorskie rozwiązania, których inicjatorem w Polsce są naukowcy krakowskiego Centrum Badawczego ABB, wpływają na zwiększenie wydajności oraz poprawę jakości wyrobów firmy.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik