Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 11 okladka1

Świat Szkła 11/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Dremel wprowadza kolejne narzędzie dla segmentu gospodarstw domowych: wydajna polerka Versa do wszechstronnych zastosowań
Data dodania: 17.03.20

Dremel wprowadza kolejne narzędzie przeznaczone dla segmentu gospodarstw domowych – szybkoobrotową, wydajną polerkę Dremel Versa. Podczas prac nad szybkoobrotową polerką Dremel wykorzystał ponad 80 lat doświadczeń w technologii narzędzi obrotowych i dziś daje do ręki swoim użytkownikom praktyczne i wydajne narzędzie, które oszczędza czas nawet podczas najbardziej wymagających prac związanych z czyszczeniem. Versa – pierwsze urządzenie marki, przeznaczone do czyszczenia – jest wyjątkowo szybkie. Jego prędkość obrotowa jest sześć razy większa w porównaniu z innymi tego typu urządzeniami dostępnymi na rynku.

 

20200303dremel versa anwendung 1

 

Bezprzewodowa, wydajna polerka, oferująca 2.200 obrotów na minutę, jest przeznaczona do różnego rodzaju wymagających prac związanych z czyszczeniem i w ciągu paru chwil oraz przy zachowaniu stałej szybkości potrafi uporać się z pracą. Versa jest zasilana akumulatorem litowo-jonowym 3,6 V o pojemności 2,0 Ah. Jeśli po pracy akumulator wymaga naładowania, urządzenie można naładować nawet do 40% szybciej niż porównywalne polerki dostępne na rynku. Dzięki temu można szybciej wznowić pracę.

 

 

Mniej wysiłku podczas czyszczenia: łatwa obsługa narzędzia

Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja z zaokrągloną, miękką rękojeścią zapewnia optymalną kontrolę i pozwala dotrzeć do miejsc trudno dostępnych. Wydajna polerka jest odpowiednia do pracy na sucho oraz na mokro z użyciem środków czyszczących. Narzędzie jest wodoodporne i posiada stopień ochrony IPX7. Aby czyszczenie było jeszcze bardziej komfortowe, model Dremel Versa jest wyposażony w system mocowania na rzepy.

 

20200303dremel versa produkt 2

 

 

Wyjątkowo wszechstronna: szeroka gama akcesoriów do niemal wszystkich prac związanych z czyszczeniem

Dzięki trzem szybkowymiennym padom czyszczącym i obrotowej szczotce szczecinowej model Dremel Versa jest odpowiedni do szeregu zastosowań. Można go stosować na mokro lub na sucho, w pomieszczeniach i na zewnątrz, do delikatnych powierzchni oraz do powierzchni dobrze tolerujących intensywne czyszczenie.

 

Zestaw akcesoriów zawiera biały pad z gąbki o najniższej intensywności szorowania. Można go porównać do miękkiej części zwykłej gąbki do naczyń. Dzięki temu jest to pad do uniwersalnych zastosowań i idealnie nadaje się do czyszczenia blatów, szkła, a nawet do polerowania butów. Ma większą wydajność szorowania i umożliwia czyszczenie powierzchni, które wymagają dokładnego szorowania, ale też ochrony przed zarysowaniami.

 

Talerz polerski można z łatwością odkręcić i zamiast niego przykręcić szczotkę szczecinową, a następnie użyć jej do punktowego czyszczenia powierzchni wymagających intensywnego szorowania, np. do fug pod prysznicem, rusztu grilla czy kabin samochodowych. Brązowy pad Heavy Duty jest ostatnim elementem zestawu akcesoriów. Produkt charakteryzuje się najwyższą wydajnością szorowania i można go porównać do włókninowych materiałów ściernych.

 

Model Dremel Versa jest już dostępny w sprzedaży wraz z gamą dedykowanych akcesoriów.

 

Dremel wprowadza kolejne narzędzie dla segmentu gospodarstw domowych: wydajna polerka Versa do wszechstronnych zastosowań
- Wydajna: sześć razy szybsza od porównywalnych polerek dostępnych na rynku
- Komfortowa: kompaktowa konstrukcja i łatwa wymiana akcesoriów dzięki mocowaniu na rzepy
- Wszechstronna: odpowiednia do wszystkich prac związanych z czyszczeniem

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik