Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

baner klej do luster 7 7 2021

 

 Banner Firma Vitrum fiale

 

 

480x100

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
Biesse zapewnia ciągłości działania
Data dodania: 24.03.20

20200303logo-biessegroupGrupa Biesse gwarantuje części zamienne, usługi i dostawę maszyn, pomimo spowolnienia produkcji dla dobra ludności. Grupa wykonuje restrykcyjne krajowe zalecenia mające na celu ograniczenie COVID-19 i zalecenia wydane przez przewodniczącego Rady Nadzorczej w niedzielę 22 marca, a także podobne przepisy przyjęte w krajach, w których grupa prowadzi działalność. Najważniejszym celem jest ochrona zdrowia pracowników i interesariuszy firmy oraz całej społeczności.

 

Pomimo spowolnienia produkcji w niektórych zakładach należących do grupy - dzięki nowym globalnym dyrektywom - firma nadal gwarantuje pełny zakres usług, od wsparcia posprzedażowego po dostawy części zamiennych i wirtualną pomoc, oferowaną bezpłatnie i w pełnym bezpieczeństwie dzięki zaawansowanym funkcjom platformy SOPHIA IOT.

 

„Współpracujemy z naszymi 39 spółkami zależnymi, aby zagwarantować ciągłość biznesową dla naszych klientów, udzielając im pomocy w zakresie części zamiennych i usług, a także w zakresie zdalnej pomocy i operacji w siedzibie klienta, w pełnej zgodności z lokalnymi przepisami. Zachęceni dużym portfelem zamówień stawiamy czoła tym tygodniom zagrożenia z pewnością siebie i głębokim poczuciem odpowiedzialności.

 

Ponadto maszyny, które są nadal produkowane przez nasze zakłady produkcyjne oraz technologia dostępna w naszych centrach we Włoszech, Ameryce Północnej, Australii, Malezji i Indiach, zapewniają dostawę, która jest więcej niż wystarczająca, aby sprostać wymaganiom klientów Biesse i Intermac na całym świecie i odpowiadać na ich potrzeby technologiczne w tym czasie. Dzięki tej strategicznej rezerwie jesteśmy w stanie stawić czoła niezbędnemu spowolnieniu bez powodu do obaw ”, powiedział Federico Broccoli, dyrektor działu sprzedaży.

 

Grupa podejmuje również solidne kroki, aby przyczynić się do walki z koronawirusem: po ogłoszeniu darowizny w wysokości 100 000 EUR na wsparcie szpitala San Salvatore w Pesaro, Grupa uruchomiła również program LET'S DO MORE, do zbierania funduszy, za które zostanie zakupiony nowy sprzęt dla szpitala, aby zapewnić prawdziwą pomoc miejscowej ludności podczas tej trudnej kryzysowej sytuacji:

 ***

Biesse Group jest światowym liderem w technologii obróbki drewna, szkła, kamienia, plastiku i metalu. Projektuje, produkuje i dystrybuuje maszyny, zintegrowane systemy i oprogramowanie dla producentów mebli, ram drzwi i okien oraz komponentów dla przemysłu budowlanego, stoczniowego i lotniczego. Firma inwestuje 4% swoich rocznych przychodów w badania i rozwój i zarejestrowała ponad 200 patentów. Działa za pośrednictwem 12 zakładów przemysłowych, 39 oddziałów, 300 przedstawicieli i wybranych dealerów, eksportując 85% swojej produkcji.

Do jego klientów należą jedne z najbardziej prestiżowych nazw we włoskim i międzynarodowym designie. Założona w Pesaro w 1969 r. przez Giancarlo Selci, w czerwcu 2001 r. Jest notowana w segmencie STAR włoskiej giełdy. Obecnie zatrudnia około 4200 pracowników na całym świecie.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik