Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 04 okladka

Świat Szkła 04/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Przykładowe wydanie

Świat Szkła 3/2021

2021 03 okladka1

(do pobrania) 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

#zostańwdomu i zaplanuj zautomatyzowanie swoich codziennych czynności
Data dodania: 25.03.20

Zbliża się wiosna, a wraz z nią przyjemne temperatury i coraz dłuższe dni. Cóż z tego, skoro w związku z epidemią nie możemy z tego korzystać. Skazani jesteśmy na pozostanie w miejscu zamieszkania. Nadarza się zatem znakomita okazja, aby sprawdzić funkcjonalność naszych mieszkań i domów.

 

20200303nice123b

 

Mamy czas, aby przemyśleć co można w nich usprawnić i unowocześnić tak, aby stały się bezpiecznym i komfortowym miejscem. Prawda, że byłoby miło, gdyby każdy dom znał zwyczaje swoich mieszkańców i ułatwiał im wykonywanie codziennych czynności? Byłoby wspaniale nie musieć o nich pamiętać,  a jednocześnie czuć bezpieczeństwo i komfort.

 

20200303nice123

 

Zacznijmy od tego jak najlepiej zarządzać światłem w domu w ciągu dnia. Dzięki innowacyjnym systemom automatyki Nice możliwe jest automatyczne sterowanie markizami, żaluzjami i roletami.  W optymalnym zarządzaniu światłem słonecznym pomoże nam kultowa seria silników Era od Nice. Te kompletne, zaawansowane i wszechstronne rozwiązania, kompatybilne z wieloma systemami sterowania pomogą nam w zautomatyzowaniu wszystkich osłon przeciwsłonecznych.

 

20200303nice123a

 

Czujnik NiceWay wykrywa temperaturę i poziom jasności w domu i automatycznie dostosowuje otwieranie i zamykanie żaluzji i markiz tak, aby zawsze utrzymywać pożądane warunki oświetlenia, zwiększając efektywność energetyczną domu.

 

20200303Nice Era P18

 

Agio to pilot Nice, który oferuje całkowite zarządzanie i integrację źródeł oświetlenia budynku, sztucznych lub naturalnych, w sposób intuicyjny. Z jednego punktu i za pomocą prostego gestu można obsługiwać lampy, markizy czy rolety oraz inne urządzenia elektryczne. Agio jest wyposażony w funkcję Otwórz-Stop-Zamknij do kontroli automatyki oraz funkcję On-Off i stopniową regulację natężenia światła.

 

20200303Nice YUBII CORE ambiente

 

Nice Air to innowacyjny bezdotykowy, montowany na ścianie pilot, który pozwala jednym gestem zarządzać systemami automatyki do markiz i rolet. Wystarczy jeden prosty ruch ręką, bez dotykania urządzenia, a pilot potwierdza rozpoznanie ruchu za pomocą migającego sygnału LED, przekształcając polecenie w manewr.

 

20200303Nice YUBII CORE - Ph Maxime Galati-Fourcade - Laura Fantacuzzi

 

W warunkach epidemii bezdotykowość, która gwarantuje nam zachowanie niezbędnej higieny jest olbrzymią zaletą tego pilota, rozwiązania dedykowanego nie tylko domom prywatnym i biurom, ale także szpitalom, przychodniom, obiektom gastronomicznym czy warsztatom.

 

20200303Nice Agio wbr

 

A co z sytuacją gdy musimy zdalnie, nie wychodząc z domu uchylić bramę dla dostawy produktów, wizyty kuriera lub odbioru śmieci?

Z modułem Nice IT4WIFI użytkownik uzyskuje nie tylko możliwość kontrolowania swojej bramy z każdego miejsca na ziemi, ale dodatkowo otwiera się przed nimi wiele nowych funkcjonalności: sterowanie głosowe, integracja z innymi urządzeniami domowymi czy funkcja geolokalizacji.

 

20200303Nice Agio

 


Z modułem Nice IT4WIFI mamy możliwość ustawiania czasowych scenariuszy. Jeśli chcemy, aby w naszym domu brama wjazdowa codziennie otwierała się o 7:00 rano i zamykała o 07:30, ustawienie takiego scenariusza w dedykowanej aplikacji MyNice Welcome zajmie nam kilkanaście sekund.

 

20200303NiceWay WM080Gmini

 

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na smartfony z systemem operacyjnym Android oraz iOS. Nie jest ona w żaden sposób ograniczona liczbą użytkowników – stanowi swojego rodzaju alternatywę dla pilota. MyNice Welcome dostępna jest w polskiej wersji językowej, w dwóch wariantach: standardowa aplikacja przeznaczona jest na telefony z systemem operacyjnym Android; wersja z rozszerzeniem HK przeznaczona jest dla użytkowników iPhone’ów.

 

20200303Nice Air

 

Wreszcie, dzięki nowemu ekosystemowi Nice Yubii wystarczy podłączyć integrator automatyki domowej Nice Core - serce ekosystemu Yubii, do domowej sieci Wi-Fi, aby połączyć wszystkie elementy systemu Nice i pozwolić im współdziałać ze sobą, tworząc indywidualne scenariusze, takie jak włączanie świateł ogrodowych o określonych porach, lub podnoszenie wszystkich żaluzji po przebudzeniu i opuszczanie ich o określonej porze. Dzięki ekosystemowi Yubii możesz także wygodnie zarządzać wszystkimi elementami ekosystemu za pomocą smartfona i aplikacji MyNice Welcome lub za pomocą dwukierunkowych pilotów Nice.

 

20200303Nice Yubii Core

 

A zatem - #zostańwdomu - czy jest lepszy czas na przemyślenie czego potrzebuje Twój dom, aby stać się smart?

Wykorzystaj czas w domu, aby zwiększyć swój komfort. Zaplanuj automatyzowanie codziennych czynności – zagwarantuj sobie kontrolę oraz bezpieczeństwo dzięki funkcjonalnym produktom Nice o nowoczesnym wzornictwie.

 

Kup i zainstaluj produkty Nice, by ułatwić sobie życie. Skontaktuj się z jednym z Licencjonowanych Partnerów Handlowych Nice, których lista znajduje się na stronie www.nice.pl (zakładka: „Gdzie kupić?”), który zaproponuje rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik