Aktualne wydanie

2022 06 okladka1

Świat Szkła 6/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

FOREST SHOWROOM – powstaje pierwszy salon firmowy RENSON w Polsce
Data dodania: 26.03.20

Zdrowa przestrzeń dla codziennego życia i wypoczynku, łącząca wnętrze domu z naturą - to idea, którą wciela w życie firma RENSON®. W Warszawie powstaje pierwsza w Polsce ekspozycja belgijskiego producenta innowacyjnych systemów wentylacji i ochrony przeciwsłonecznej.

 

20200303PREZENTACJA RENSON 1

 

Otwarcie pierwszego polskiego showroomu w stolicy planuje firma Pergole Renson, jedyny oficjalny Ambasador RENSON® w kraju. Ekspozycję stanowić będą przede wszystkim produkty z segmentu outdoorowego.

 

Będą w nim prezentowane zarówno wybrane modele pergoli tarasowych i ich dodatkowego wyposażenia, jak i elementy systemu przeciwsłonecznego (zewnętrzne rolety, przesuwne panele) oraz system fasadowy Linarte®. Showroom powstanie w Warszawie przy ul. Smyczkowej, projekt koncepcyjny jest już gotowy, a już niebawem ruszą prace remontowe i adaptacyjne.

 

20200303PREZENTACJA RENSON 2

 

Bardzo nam zależy, aby klient przed podjęciem decyzji o zakupie danego rozwiązania miał szanse nie tylko zobaczyć je w katalogu, ale również przetestować w rzeczywistości – komentuje przedsięwzięcie Dariusz Jaworski z firmy Pergole Renson – tylko w takich warunkach jesteśmy w stanie pokazać każdy detal, jego jakość, wykończenie i działanie, które decydują o stosunkowo wysokiej cenie produktów RENSON®.

 

20200303PREZENTACJA RENSON 3

 

Za projekt odpowiada znana pracownia architektoniczna Industry Eksner, która na swoim koncie ma m.in. realizacje wnętrz największych polskich banków. Firma RENSON przywiązuje ogromną wagę nie tylko do funkcjonalności i jakości swoich produktów, ale też do designu, tu każdy szczegół jest dopracowany i spójny z całością – mówi Dariusz Jaworski - stąd nasza współpraca z architektami, którzy wykreują dla ekspozycji tych produktów wyjątkową przestrzeń i zaskoczą niestandardowymi wizjami aranżacji.

 

20200303PREZENTACJA RENSON 4

 

Projekt showroomu wpisany został w ramy podstawowej idei firmy RENSON®: Creating healthy spaces, realizującej się poprzez tworzenie komfortowych warunków do życia, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu.

 

To przenikanie przestrzeni ma odzwierciedlenie w założeniach projektu, nazwanego roboczo Renson forest showroom – pergole eksponowane będą w otoczeniu przypominającym krajobraz lasu. We wnętrzach znajdą się nieokorowane pnie drzew, trawy, wykorzystane zostaną naturalne materiały i ciepłe, rozproszone światło.

 

20200303PREZENTACJA RENSON 5

 

Koncepcja polskiego showroomu została zaprezentowana Paulowi Rensonowi, właścicielowi i CEO firmy, podczas jego wizyty w Polsce w lutym br. Wizyta ta była okazją do podpisania umowy, na podstawie której firma Pergole Renson zyskała tytuł pierwszego w naszym kraju, oficjalnego Ambasadora Renson. Wstępna wizja showroomu spotkała się z pełną aprobatą gości z Belgii.

 

Otwarcie ekspozycji w Warszawie planowane jest w połowie bieżącego roku.

www.perolerenson.pl
fb.com/rensoninspiracje
www.instagram.com/inspiracjerenson