Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 09 okladka1

Świat Szkła 09/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

OKNOPLAST z nagrodą TopBuilder dla proekologicznego okna PRISMATIC
Data dodania: 17.04.20

Okno PRISMATIC od OKNOPLAST zostało docenione w prestiżowym konkursie TopBulider. Jury konkursu zwróciło uwagę na proekologiczne rozwiązania i perspektywę wielu korzyści. Nagroda jest doskonałą rekomendacją dla wszystkich osób planujących wymianę lub kupno okien w najbliższym czasie.

 

20200402oknop

 

Okno PRISMATIC od OKNOPLAST otrzymało nagrodę TopBuilder w kategorii nowość roku. Jury zwróciło uwagę na fakt, że PRISMATIC oprócz najwyższej jakości wykonania posiada wysokie właściwości proekologiczne, ekonomiczne, a ponadto – dzięki obniżonym o 10mm profilom – sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.

 

To właśnie m.in. za sprawą autorskich profili możliwe zostało uzyskanie tak szerokich możliwości technicznych oraz wizualnych. Produkt, poprzez zastosowanie niskiego współczynnika przenikania ciepła Uw = 0,8 W/m2K pozwala chronić dom przed jego utratą, co wpływa na zwiększenie oszczędności domostwa.

 

Jest nam bardzo miło, że nasze nowoczesne proekologiczne okno PRISMATIC zostało nagrodzone przez kapitułę konkursu TopBuilder. Traktujemy to wyróżnienie jako stempel potwierdzający najwyższą jakość i docenienie naszych wysiłków by oferować naszym klientom najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania. – podsumowuje Magdalena Cedro- Czubaj, Dyrektor Marketingu w Grupie OKNOPLAST.

 

20200402oknop1

 

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. W konkursie nagradzane są najwyższej jakości produkty, nowości i innowacje, w tym rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne, a także usługi i przedsięwzięcia dedykowane branży oraz inwestycje budowlane wyróżniające się wysoką jakością projektowanej architektury i w których zastosowano nowoczesne rozwiązania. Jury bardzo skrupulatnie analizuje rynek i produkty, które się na nim pojawiły, a sama nagroda jest doskonałą rekomendacją dla inwestorów

 

Okno PRISMATIC do końca kwietnia można kupić w atrakcyjnej cenie w promocji Bezpieczna Rezerwacja, szczegóły: https://oknoplast.com.pl/promocje/promocja-wiosenna/

OKNOPLAST

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik