Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 04 okladka

Świat Szkła 04/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Somfy stawia na rozwój. Rusza cykl bezpłatnych e-szkoleń
Data dodania: 22.04.20

Somfy, lider w branży automatyki domowej i producent rozwiązań smart home, uruchamia cykl szkoleń on-line.

 

Teraz z darmowych webinarów będą mogli skorzystać przede wszystkim instalatorzy i partnerzy biznesowi Somfy, a z wybranych również wszyscy zainteresowani rozwiązaniami technologicznymi do domów i budynków użyteczności publicznej.

 

20200405Somfy webinary

 

Somfy od lat realizuje globalną strategię w zakresie zapewniania pełnego i profesjonalnego wsparcia technicznego dla oferowanych urządzeń i systemów.

 

Jednym z podstawowych elementów są cykliczne, darmowe szkolenia z zakresu instalacji, integracji i serwisowania urządzeń automatyki domowej oraz smart home prowadzone w Centrach Szkoleniowych w Warszawie i w Niepołomicach.

 

W trosce o zachowanie ciągłości szkoleń w obliczu aktualnej sytuacji w kraju, od 21 kwietnia producent zaprasza na szkolenia on-line.

 


#ZOSTAŃWDOMU
W czasie wirtualnych spotkań z ekspertami Somfy uczestnicy szkoleń mogą podnosić swoje kwalifikacje w zakresie instalacji i programowania urządzeń automatyki do wewnętrznych i zewnętrznych osłon okiennych, bram, a także systemów inteligentnego zabezpieczenia domu, sterowania oświetleniem czy fasadą bioklimatyczną. Organizatorzy szkoleń podzielą się także szczegółami o najnowszych produktach z oferty Somfy.

 

Mając na względzie ciągły rozwój naszego asortymentu, chcemy dostarczyć naszym partnerom wiedzę i wsparcie na wysokim poziomie tak, jak robiliśmy to w formie stacjonarnej. Każdy klient na szkoleniu on-line otrzyma odpowiedni zasób informacji, by w sposób profesjonalny mógł świadczyć usługi na rynku lokalnym w oparciu o produkty Somfy, cenione za wysoką jakość – mówi Radosław Borkowski, dyrektor zarządzający Somfy Polska.

 

 

Nowa formuła szkoleń online
Szkolenia organizowane przez wykwalifikowanych trenerów oraz pracowników Somfy w nowej formule on-line to po pierwsze odpowiedź na aktualną sytuację, ale jednocześnie wygodne rozwiązanie w nowoczesnym, zmieniającym się świecie, w którym wszyscy mamy coraz mniej czasu, niestety także na działania rozwojowe.

 

Producent przygotował otwarte szkolenia techniczne i produktowe dla profesjonalistów oraz zamknięte szkolenia biznesowe dla Somfy Ekspertów, czyli autoryzowanej grupy dystrybutorów marki. Cykl szkoleń w formie on-line rozpoczynamy od otwartych spotkań o tematyce zarządzania fasadami bioklimatycznymi, w której prezentować będziemy zalety kompleksowego sterowania osłonami w budynkach użyteczności publicznej, na przykładzie systemu Animeo.

 

Uczestnicy między innymi dowiedzą się, jaką rolę w poprawie wydajności energetycznej budynków odgrywa automatyka – komentuje Waldemar Niedziela, ekspert Somfy Polska, odpowiedzialny za wdrażanie projektów fasady bioklimatycznej.

 

 

Konsekwencja w działaniu
Wsparcie dla biznesu pozostaje kluczowym elementem strategii firmy Somfy. W 2020 roku dla sieci partnerskiej Somfy Expert firma Somfy zaplanowała rozszerzenie pakietu standardowych szkoleń technicznych i produktowych o szkolenia biznesowe z zakresu marketingu i sprzedaży, które będą realizowane przy współpracy z ekspertami zewnętrznymi.

 

Jak podkreśla Radosław Borkowski - Zapotrzebowanie na szkolenia, zwłaszcza w dzisiejszej rzeczywistości są ogromne, a my jako producent chcemy wspierać naszych partnerów w rozwoju kompetencji. Uczestnicy bez wychodzenia z domu lub biura otrzymają dostęp do informacji o nowych rozwiązaniach Somfy oraz o trendach w marketingu czy sprzedaży Decydując się na formę on-line zapewniamy przekazanie profesjonalnej wiedzy w przystępnej formie, a także umożliwiamy stały kontakt z prowadzącymi.

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik