Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 03 okladka1

Świat Szkła 03/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

Nagroda Ekskluzywne rozwiązanie VIP dla Pilkington Insulight™ z żaluzjami ScreenLine®
Data dodania: 09.09.20

Ekskluzywne Rozwiązania VIP to program autorski Stolarka VIP, który ma na celu promowanie najlepszych, najbardziej funkcjonalnych i najbardziej prestiżowych rozwiązań, które inspirują wymagających klientów i architektów.

 

Komfort życia, styl życia, prestiż, ale także energooszczędność, dbałość o środowisko, innowacyjność i najwyższa jakość to są właśnie najlepsze, najbardziej ekskluzywne rozwiązania w branży okien, drzwi, bram czy osłon w Polsce i Europie.

 

20200909pilkington ZDJ 2 


Podczas V Forum Stolarki VIP, które odbyło się w dniach 26-27 sierpnia 2020 r. w Mszczonowie, w obecności branży i mediów zaprezentowano 25 najlepszych rozwiązań wg Stolarka VIP.

 

„Wszystkie zostały starannie wybrane spośród wielu rozwiązań dostępnych w Polsce” – powiedział Grzegorz Cendrowski prezes Stolarka VIP.

 

„Oczywiście, że są inne porównywalne, że powstają nowe, że są takie, które nie są eksponowane lub wręcz niedostępne dla konsumentów, ale my pokazujemy to co jest w chwili obecnej dostępne, a to dopiero początek” – dodał.

 

Przedstawione i wyróżnione rozwiązania inspirują architektów, ale też prowokują do zakupu najbogatszych i najbardziej wymagających klientów i inwestorów instytucjonalnych.

 

„W Polsce praktycznie mamy wszystkich liczących się graczy w segmencie szkła, szyb, systemów, okuć, lakierów, folii, akcesoriów, etc.

 

20200909pilkington ZDJ 3

 

Mamy też fantastyczne i wyjątkowe, funkcjonalne, piękne rozwiązania, których mogą pozazdrościć nam inni. Coraz więcej klientów na nie stać, ale są też znakomitą inspiracją dla tych, którzy chcieliby mieć coś ekstra, coś wyjątkowego, są także świetną wizytówką polskiej stolarki i tych którzy to produkują, promują i sprzedają” – stwierdził Grzegorz Cendrowski.

 

Spółka Pilkington IGP została nagrodzona za szyby zespolone ze zintegrowanymi żaluzjami. Jest to ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią poświęcać czasu na sprzątanie, a cenią sobie komfort chłodnego pomieszczenia w ciepłe dni.

 

W tym przypadku żaluzje znajdują się pomiędzy szybami okna. Dzięki temu nie ma możliwości ich zakurzenia czy zabrudzenia, a umiejscowienie ich „wewnątrz” okna powoduje, że nie tylko zasłaniają nas przed promieniami słonecznymi, ale skutecznie ograniczają również przenikanie ciepła do wnętrza.

 

Mogą mieć formę zarówno żaluzji poziomych, tzw. żaluzje weneckie, jak również plis czy rolet. W ofercie Pilkington IGP znajduje się szeroki wybór kolorów lamelek, a także bogaty wybór sposobów sterowania – od ręcznego za pomocą sznurka, poprzez napęd elektryczny, do możliwości zintegrowania z systemem zarządzania domem inteligentnym.

 

20200909pilkington ZDJ 1

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik