Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

480x100

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

FIBERGLASS – nowe narzędzia w ofercie JUCO
Data dodania: 12.10.20

Ludzie od prawieków używali prostych narzędzi ręcznych. Najstarsze z nich były wykonane z kamienia i drewna. Do dziś najbardziej popularne są młotki i siekiery, gdyż przydają się przy wielu pracach. Obecnie technologia ich produkcji została jednak znacząco udoskonalona. Wysokiej jakości rozwiązania tego typu, kute ze stali, znajdziemy w ofercie polskiej firmy – JUCO, która poszerzyła swoją ofertę o nową linię: FIBERGLASS.

 

20200929JUCO mlotek fiberglass

 


Jakie narzędzia ręczne wybrać? Przede wszystkim solidnie wykonane, trwałe i ergonomiczne. Gwarancją wysokiej jakości jest ponadto zakup rozwiązań od producenta, który tradycyjne techniki kowalskie łączy z innowacjami technologicznymi. Warto mieć w swoim domu choćby kilka podstawowych i wielofunkcyjnych wyrobów. Czasem potrzebujemy przecież zawiesić obraz – nie obejdzie się zatem bez młotka, a innym razem porąbać drewno do kominka – przyda się więc siekiera, ale… młotek młotkowi nierówny, a siekiera siekierze.

 

Z dobrym produktem w ręku nawet najcięższa praca staje się przyjemna i wymaga mniej wysiłku, dlatego decyzja zakupowa powinna być przemyślana. – Z myślą o osobach, które żadnych obowiązków domowych się nie obawiają, wprowadziliśmy do oferty atrakcyjne cenowo narzędzia z serii FIBERGLASS, których znakiem rozpoznawczym jest trzon wykonany z włókna szklanego. Można je z powodzeniem wykorzystywać do wszelkich zadań remontowych i budowlanych. Przydadzą się z pewnością w każdym domu i będą służyć przez długie lata – tłumaczy Daniel Światłoń, Kierownik Działu Technicznego JUCO.

 

20200929JUCO siekiera fiberglass

 


Siekiera i młotek JUCO z serii FIBERGLASS posiadają kute części robocze, szlifowane i hartowane indukcyjnie, co zapewnia wysoką trwałość. Ich trzony zostały wykonane z włókna szklanego w kolorze żółtym i wyposażone dodatkowo, dla wygody użytkownika, w gumę antypoślizgową TRP. Rękojeści wyrobów są z kolei trzykomponentowe, co świadczy o wysokiej jakości wyrobów. Producent uzupełnia ponadto siekierę o gumową osłonkę na ostrze, dzięki czemu można ją bezpiecznie przechowywać i transportować.


***
JUCO – producent narzędzi ręcznych kutych ze stali, to firma w 100% polska, zarządzaną rodzinnie, która korzeniami sięga do tradycyjnej sztuki kowalskiej, ale jednocześnie otwiera się na innowacje technologiczne. Te cztery filary są podstawą sukcesu biznesowego przedsiębiorstwa z Sułkowic. Marka ma nie tylko doskonałe zaplecze produkcyjne, lecz także jest jedynym w Polsce producentem narzędzi ręcznych, wykonującym swoje produkty w ojczystym kraju. W asortymencie firmy znajduje się ponad 600 pozycji.