Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

 et-swiat-szkla-480x120-02

 Online Banner480100 px

 

baner kongres1

Mikołaj Placek - Prezes Grupy OKNOPLAST z nagrodą Lider Zmiany w konkursie organizowanym przez ICAN
Data dodania: 06.11.20

27 października podczas wirtualnej gali rozdano nagrody w konkursie ICAN Management Review: Liderzy Jutra. Nagroda Lider Zmiany w kategorii Strategia wzrostu trafiła w ręce Mikołaja Placka, Prezesa Grupy OKNOPLAST. Liderzy Jutra to wyróżnienie dla tych, którzy przez śmiałe decyzje i konsekwencje w działaniu zmieniają rzeczywistość rynkową wytyczając nowe kierunki w rozwoju branż i sektorów.

 

20201030ok

 

Konkurs Liderzy Jutra organizowany jest przez niezwykle prestiżowy ICAN Institute. Od początku swojego istnienia wspiera on polskie firmy w budowaniu trwałej przewagi, kreowaniu efektywnego przywództwa i wyprzedzaniu rynkowych trendów, dając najwyższej jakości wiedzę i narzędzia liderom, którym zależy na dynamicznym rozwoju swoich firm. Poprzez konkurs instytut ten chciał nagrodzić wyróżniające się firmy i jednostki.

 

Nagroda Lider Zmiany przyznawana jest liderom, za zrealizowanie w okresie pandemii, projektu biznesowego, którego efektem był sukces zdefiniowany w obszarze: w kategorii Innowacje oraz w kategorii Strategia wzrostu. Za strategię wzrostu nagrodzony został Mikołaj Placek, Prezes Grupy OKNOPLAST.

 

Jestem niezmiernie dumny, że nagroda Lider Zmiany w kategorii Strategia wzrostu trafiła właśnie do Grupy OKNOPLAST. Za naszym sukcesem stoją ludzie, którzy w dobie pandemii tworzyli nowe rozwiązania i robili wszystko, by nieprzerwanie dostarczać naszym klientom najlepsze produktu i usługi. Dziękuję wszystkim pracownikom oraz całej sieci sprzedaży za ich ciężką pracę i wkład jaki wnieśli w funkcjonowanie oraz rozwój firmy w tym trudnym dla wszystkich czasie. – komentuje Mikołaj Placek, Prezes Grupy OKNOPLAST.

 

Grupa OKNOPLAST to firma, z 26-cio letnim doświadczeniem obecna na stałe na 13 rynkach europejskich. Jako przedsiębiorstwo niezwykle dojrzałe i świadome przechodziło przez wszystkie światowe kryzysy bez szwanku notując każdego roku wzrosty sprzedaży. Również w tym trudnym bieżącym roku przychody firmy są rekordowe co przyczyniło się do uzyskania nagrody.

 

Grupa OKNOPLAST jako pierwsza w branży już na początku pandemii wprowadziła wszystkie procedury mające na celu zapewnienie ciągłości funkcjonowania przedsiębiorstwa. Firma bardzo mocno skupiła się na ochronie swoich pracowników oraz klientów wdrażając konkretne zasady bezpieczeństwa pracy i obsługi klientów oferując m.in. kupowanie okien zdalnie co było ewenementem w branży. Firma postawiła na szybkość działania wdrażając program Bezpiecznej Rezerwacji oraz Bezpiecznych Zakupów.

 

Konkurs ICAN Management Review: Liderzy Jutra to wyróżnienie dla tych, którzy przez śmiałe decyzje i konsekwencje w działaniu zmieniają rzeczywistość rynkową wytyczając nowe kierunki w rozwoju branż i sektorów. Grupa OKNOPLAST po raz kolejny udowodniła, że miano trendsettera branży jest nieprzypadkowe.

OKNOPLAST

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także