Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 baner klej do luster 7 7 2021

 

 Banner Firma Vitrum fiale

 

 

480x100

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
Grupa Yawal uruchamia nową platformę zakupową dla swoich dostawców
Data dodania: 17.11.20

Podejście procesowe, projektowe oraz myślenie systemowe to najważniejszy trend w zakresie zarządzania współczesnym przedsiębiorstwem oraz jego zasobami. Zwiększa efektywność firm oraz ich elastyczności w czasach szeroko pojętej integracji systemów oraz ludzi.

 

20201116Yawal

 

XXI wiek to czas automatyzacji, robotyzacji oraz stosowania nowoczesnych technologii wszędzie tam, gdzie jest możliwe połączenie świata ludzi i maszyn. Jednym z czynników sukcesu są dobrze zaprojektowane procesy, w tym również proces zakupu, który ma strategiczny wpływ na przedsiębiorstwo w ujęciu zwiększania jego rentowności oraz konkurencyjności na dynamicznie rozwijającym się rynku.

 

 

Elastyczna funkcja zakupowa w organizacji, która posiada zdolność szybkiego dostosowywania się do oczekiwań klienta oraz ich zaspokajania stanowi ważny w dzisiejszych czasach czynnik sukcesu organizacji. Z tego powodu Zarząd Grupy Yawal podjął decyzję o cyfryzacji procesu zakupowego w obu spółkach wchodzących w jej skład: Yawal S.A. i Final S.A.

 

Realizację zadania powierzono firmie Open Nexus Sp. z o.o., która przeprowadziła tę cyfrową transformację za pośrednictwem swojego autorskiego narzędzia o nazwie platformazakupowa.pl.

 

Wybrane przez Grupę Yawal rozwiązanie umożliwia kompleksową integrację działań zakupowych w różnych obszarach organizacji. Dzięki zastosowaniu platformy zakupowej zarówno Yawal, jak i Final osiągną takie korzyści jak:
- skrócenie czasu poświęcanego na realizację każdego pojedynczego procesu zakupowego dzięki jego automatyzacji,
- standaryzacja poprzez zarządzanie procesem zakupowym za pomocą jednego narzędzia
- transparentność - zwiększenie przejrzystości we wszystkich obszarach dzięki dostępowi do danych w czasie rzeczywistym.
- dostęp do sieci renomowanych dostawców umożliwiający odnajdywanie, komunikację oraz współpracę z partnerami handlowymi w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

 

Platforma dostępna jest dla wszystkich dostawców zainteresowanych współpracą z obiema spółkami Grupy Yawal z poziomu strony internetowej, odpowiednio: www.yawal.com i www.final.pl .

 

 

„Zapraszam naszych dotychczasowych i przyszłych dostawców do korzystania z platformy zakupowej polecanej przez Grupę Yawal. Wdrożenie tego nowoczesnego narzędzia pozwoli nam na zmniejszenie zakupów realizowanych adhoc i usprawnienie procesu zakupu. Zakupy staną się przemyślane i uporządkowane. Jednocześnie korzystanie z platformy ułatwi nam podejmowanie decyzji związanych z planowaniem wydatków, ich kontrolą oraz generowaniem oszczędności dla spółek Yawal S.A. i Final S.A.” – powiedziała Elżbieta Tomczyk, Kierownik Zakupów w Yawal S.A.

Yawal

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik