Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 06 okladka1

Świat Szkła 6/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Grupa Yawal uruchamia nową platformę zakupową dla swoich dostawców
Data dodania: 17.11.20

Podejście procesowe, projektowe oraz myślenie systemowe to najważniejszy trend w zakresie zarządzania współczesnym przedsiębiorstwem oraz jego zasobami. Zwiększa efektywność firm oraz ich elastyczności w czasach szeroko pojętej integracji systemów oraz ludzi.

 

20201116Yawal

 

XXI wiek to czas automatyzacji, robotyzacji oraz stosowania nowoczesnych technologii wszędzie tam, gdzie jest możliwe połączenie świata ludzi i maszyn. Jednym z czynników sukcesu są dobrze zaprojektowane procesy, w tym również proces zakupu, który ma strategiczny wpływ na przedsiębiorstwo w ujęciu zwiększania jego rentowności oraz konkurencyjności na dynamicznie rozwijającym się rynku.

 

 

Elastyczna funkcja zakupowa w organizacji, która posiada zdolność szybkiego dostosowywania się do oczekiwań klienta oraz ich zaspokajania stanowi ważny w dzisiejszych czasach czynnik sukcesu organizacji. Z tego powodu Zarząd Grupy Yawal podjął decyzję o cyfryzacji procesu zakupowego w obu spółkach wchodzących w jej skład: Yawal S.A. i Final S.A.

 

Realizację zadania powierzono firmie Open Nexus Sp. z o.o., która przeprowadziła tę cyfrową transformację za pośrednictwem swojego autorskiego narzędzia o nazwie platformazakupowa.pl.

 

Wybrane przez Grupę Yawal rozwiązanie umożliwia kompleksową integrację działań zakupowych w różnych obszarach organizacji. Dzięki zastosowaniu platformy zakupowej zarówno Yawal, jak i Final osiągną takie korzyści jak:
- skrócenie czasu poświęcanego na realizację każdego pojedynczego procesu zakupowego dzięki jego automatyzacji,
- standaryzacja poprzez zarządzanie procesem zakupowym za pomocą jednego narzędzia
- transparentność - zwiększenie przejrzystości we wszystkich obszarach dzięki dostępowi do danych w czasie rzeczywistym.
- dostęp do sieci renomowanych dostawców umożliwiający odnajdywanie, komunikację oraz współpracę z partnerami handlowymi w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

 

Platforma dostępna jest dla wszystkich dostawców zainteresowanych współpracą z obiema spółkami Grupy Yawal z poziomu strony internetowej, odpowiednio: www.yawal.com i www.final.pl .

 

 

„Zapraszam naszych dotychczasowych i przyszłych dostawców do korzystania z platformy zakupowej polecanej przez Grupę Yawal. Wdrożenie tego nowoczesnego narzędzia pozwoli nam na zmniejszenie zakupów realizowanych adhoc i usprawnienie procesu zakupu. Zakupy staną się przemyślane i uporządkowane. Jednocześnie korzystanie z platformy ułatwi nam podejmowanie decyzji związanych z planowaniem wydatków, ich kontrolą oraz generowaniem oszczędności dla spółek Yawal S.A. i Final S.A.” – powiedziała Elżbieta Tomczyk, Kierownik Zakupów w Yawal S.A.

Yawal

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także