Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 03 okladka1

Świat Szkła 03/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

konferencja webinarium 2021 

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

AWILUX z nową stroną internetową
Data dodania: 16.12.20

Mimo pandemii AWILUX konsekwentnie realizuje przyjętą strategię rozwoju. Jednym z działań, które zostały sfinalizowane w tym roku jest stworzenie nowej strony internetowej www.awilux.pl.

- Witryna powstała w oparciu o najnowsze trendy i jest przyjazna dla urządzeń mobilnych. Ma służyć lepszej komunikacji z rynkiem, być dużym wsparciem dla dystrybutorów oraz edukować prywatnych in-westorów - podkreśla Agnieszka Pruchniewicz, specjalistka ds. marketingu w firmie AWILUX.

 

20201111awilux nowa strona www 2 


Prace nad stroną trwały wiele miesięcy. Jej nowa odsłona ma poprawioną funkcjonalność oraz wygodę użytkowania. - Uprościliśmy nawigację, żeby była bardziej intuicyjna, a potrzebną treść można teraz łatwo znaleźć w wyszukiwarce – wyjaśnia Agnieszka Pruchniewicz.

 

Oferta firmy, przykładowe realizacje oraz aktualności zostały wyeksponowane już na stronie głównej. Natomiast struktura oferty została podzielona na poszczególne działy, które odzwierciedlają specyfikę oferowanych przez AWILUX produktów. Do części z nich dodane są materiały wideo. Ponadto cechy każ-dego z systemów zostały przedstawione w formie czytelnych ikon, przez co łatwo znaleźć i porównać po-trzebne dane techniczne.

 

- Na stronie głównej www.awilux.pl można także obejrzeć multimedialną prezentację firmy, a nawet zro-bić wirtualny spacer po naszym showroomie. To duże ułatwienie dla inwestorów, którzy ze względu na panująca pandemię nie mogą teraz pozwolić sobie na osobistą wizytę w jednym z naszych salonów – dodaje Agnieszka Pruchniewicz z firmy AWILUX.

 

Wśród pozostałych zakładek strony znajdują się m.in. porady, w których prywatni inwestorzy znajdą od-powiedzi na wiele pytań z zakresu stolarki otworowej, domów energooszczędnych oraz inteligentnych systemów zarządzania.

 

20201111awilux nowa strona www

 

Na nowej stronie nie zabrakło też miejsca na zdjęcia prezentujące wybrane realizacje. - Dzięki temu nasi klienci mogą zobaczyć na gotowych inwestycjach możliwości poszczególnych systemów, które mamy w ofercie - mówi Pruchniewicz.

 

Całkowicie nową formułę zyskała również strefa dla partnerów firmy AWILUX, w której znajdują się wszystkie najważniejsze materiały, zdjęcia oraz dokumenty w wersji do pobrania. Ułatwi to pracę dystry-butorów oraz przyspieszy wiele procesów sprzedażowych. Cała treść witryny dostępna jest w trzech wer-sjach językowych: niemieckiej, angielskiej i francuskiej.

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik