Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 09 okladka1

Świat Szkła 09/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Nowości od Somfy do sterowania domem
Data dodania: 12.02.21

Somfy, lider branży automatyki domowej i producent smart urządzeń wzbogaca ofertę.

 

Marka wprowadza nowe rozwiązania do zarządzania wejściem do domu i wjazdem na posesję: wideodomofon V100+, nadajnik naścienny Wall Switch i lampy ostrzegawcze do bram wjazdowych.

 

20210209somfy


Somfy daje możliwość zautomatyzowania pojedynczych kategorii produktów, jak rolety czy bramy oraz stworzenia kompleksowego systemu sterowania urządzeniami domowymi z każdego miejsca na świecie, o dowolnej porze. Rozwiązania marki w obszarze integracji i zarządzania tzw. inteligentnym domem są dostępne dla każdego. Przygodę ze smart home można zacząć od urządzeń odpowiedzialnych za sterowaniem wejściami do domu.

 

 

Wall Switch – nadajnik naścienny

Trzykanałowy nadajnik Wall Switch umożliwia wygodne sterowanie bramą garażową, wjazdową, oświetleniem - został zaprojektowany tak, by obsługiwać trzy urządzenia lub grupy urządzeń z napędami w technologii io-homecontrol® z jednego miejsca. Takie rozwiązanie przydaje się np. w czasie prac w garażu, kiedy nie możemy sięgnąć po smartfona czy pilota, a musimy otworzyć lub zamknąć bramę wjazdową czy włączyć oświetlenie.

 

Z jednego miejsca możemy sterować tymi urządzeniami jednocześnie. Nowy nadajnik jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Równie dobrze możemy korzystać z niego na zewnątrz, np. na tarasie do obsługi oświetlenia czy automatycznej pergoli. Nadajnik można również zintegrować z centralą sterującą TaHoma® i jednym kliknięciem uruchomiać ulubione scenariusze.

 

 

V100+ wideodomofon na plus

Wideodomofony cieszą się coraz większym zainteresowaniem w nowo powstałych i modernizowanych domach czy mieszkaniach. Oprócz ich funkcji, ważne stają się takie atuty jak kompaktowa obudowa, która umożliwi montaż na wąskich słupkach. Somfy wychodzi naprzeciw tym potrzebom, wprowadzając do oferty wideodomofon V100+.

 

Zaletą tego rozwiązania jest szerokokątna kamera w panelu zewnętrznym, która zapewnia szersze pole widzenia, a dzięki diodom LED podczerwieni umożliwia widzenie w nocy. Wideodomofon V100+ pozwala też sterować pięcioma urządzeniami z napędami RTS Somfy (brama wjazdowa, furtka, brama garażowa, drzwi, rolety, oświetlenie lub inne urządzenia). Urządzenie spełni oczekiwania miłośników designu, ponieważ zostało zaprojektowane zgodnie z kanonami nowoczesnego wzornictwa.

 

20210209somfy1

 

 

Nowy design lamp sygnalizacyjnych

Automatyczne bramy wjazdowe wiążą się z zachowaniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa w momencie wjazdu lub wyjazdu z posesji oraz w trakcie bezpośredniego korzystania. Kluczowe w tym obszarze jest zastosowanie odpowiednich akcesoriów wraz z napędem.

 

Somfy proponuje lampy sygnalizacyjne Master Pro i ECO Pro, które od tego roku dostępne są w nowych, udoskonalonych wersjach. Bezprzewodową komunikację zapewnia wbudowana antena, a długą żywotność uzyskują dzięki technologia LED. Obudowa ma gładką powierzchnię, dzięki czemu znacznie mniej się brudzi. Uniwersalny wspornik umożliwia swobodny montaż lampy, zarówno na elewacji budynku, jak również na słupku. Dzięki temu mogą być wykorzystywane do bram garażowych, wjazdowych i szlabanów. Stopień ochrony IP55 zapewnia ich bezpieczną pracę właściwie w każdych warunkach atmosferycznych.
Wszystkie nowe propozycje wprowadzone do oferty Somfy dostępne są w sieci dystrybucji w całym kraju.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik