Aktualne wydanie

2021 03 okladka1

Świat Szkła 03/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

Technologia szkła chroniącego przed drobnoustrojami V-Block firmy atişecam debiutuje w Paşabahçe
Data dodania: 19.02.21

Opracowana przez Şişecam Group, rewolucyjna technologia V-Block, która zapobiega rozwojowi mikroorganizmów na powierzchniach szklanych, jest gotowa do wprowadzenia na rynek jako pierwsze na świecie szkło antybakteryjne. Paşabahçe, wiodąca marka wyrobów szklanych Grupy Şişecam, wprowadziła na rynek produkty z technologią V-Block, które zapewniają całodobową higienę. Dzięki unikalnej formule i technice aplikacji te szklane naczynia nie tylko zapewniają higienę, ale pozostają równie trwałe i eleganckie, jak każdy inny produkt Paşabahçe. Asortyment Paşabahçe V- Block obejmuje szklanki, filiżanki, szklanki do herbaty, spodki, kubki i miski.

 

20210225Sisecam 2

 

05.02.2021 - Opracowana przez Şişecam Group rewolucyjna technologia V-Block, która zapobiega rozwojowi mikroorganizmów na szklanych powierzchniach, zostaje wprowadzona na rynek przez wiodącą markę wyrobów szklanych Paşabahçe -Şişecam. Niezwykle higieniczne produkty Paşabahçe z technologią V-Block wyróżniają się jako pierwsze i jedyne na świecie szkło antybakteryjne.

 

Początkowa gama produktów Paşabahçe V-Block obejmuje różne szklanki, szklanki i spodki do herbaty, kubki i miski. Utrzymując podpis Paşabahçe dla trwałości i elegancji, produkty Paşabahçe V- Block dodatkowo zapewniają całodobową higienę. Te cechy sprawiają, że seria V-Block jest idealna do użytku domowego, hotelowego, kawiarnianego i restauracyjnego podczas pandemii i nowej normalności.

 

Rewolucja technologii V-Block wynika nie tylko z jej specjalnej formuły, ale także z unikalnej techniki aplikacji. Specjalna formuła jest stosowana podczas produkcji w wysokich temperaturach, dzięki czemu pozostaje aktywna przez cały cykl życia szkła. Produkty Paşabahçe V-Block twierdzą, że przyczyniają się do walki z pandemią, zapewniając ochronę miejsc szczególnie narażonych na wysokie ryzyko zanieczyszczenia, takich jak hotele, restauracje, kawiarnie, szpitale i kawiarnie.

 

Produkty Paşabahçe z technologią V-Block zostały przetestowane przez akredytowane laboratoria i potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia Turcji jako skuteczne wobec mikroorganizmów. Produkty Paşabahçe V-Block są również odporne na zarysowania, stykają się z żywnością i można je myć w zmywarce. Konsumenci i firmy, które potrzebują ultra higieny w swoich pomieszczeniach, uznają produkty Paşabahçe V-Block za bardzo skuteczne i pomocne.