Aktualne wydanie

2021 09 okladka1

Świat Szkła 09/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Technologia szkła chroniącego przed drobnoustrojami V-Block firmy atişecam debiutuje w Paşabahçe
Data dodania: 19.02.21

Opracowana przez Şişecam Group, rewolucyjna technologia V-Block, która zapobiega rozwojowi mikroorganizmów na powierzchniach szklanych, jest gotowa do wprowadzenia na rynek jako pierwsze na świecie szkło antybakteryjne. Paşabahçe, wiodąca marka wyrobów szklanych Grupy Şişecam, wprowadziła na rynek produkty z technologią V-Block, które zapewniają całodobową higienę. Dzięki unikalnej formule i technice aplikacji te szklane naczynia nie tylko zapewniają higienę, ale pozostają równie trwałe i eleganckie, jak każdy inny produkt Paşabahçe. Asortyment Paşabahçe V- Block obejmuje szklanki, filiżanki, szklanki do herbaty, spodki, kubki i miski.

 

20210225Sisecam 2

 

05.02.2021 - Opracowana przez Şişecam Group rewolucyjna technologia V-Block, która zapobiega rozwojowi mikroorganizmów na szklanych powierzchniach, zostaje wprowadzona na rynek przez wiodącą markę wyrobów szklanych Paşabahçe -Şişecam. Niezwykle higieniczne produkty Paşabahçe z technologią V-Block wyróżniają się jako pierwsze i jedyne na świecie szkło antybakteryjne.

 

Początkowa gama produktów Paşabahçe V-Block obejmuje różne szklanki, szklanki i spodki do herbaty, kubki i miski. Utrzymując podpis Paşabahçe dla trwałości i elegancji, produkty Paşabahçe V- Block dodatkowo zapewniają całodobową higienę. Te cechy sprawiają, że seria V-Block jest idealna do użytku domowego, hotelowego, kawiarnianego i restauracyjnego podczas pandemii i nowej normalności.

 

Rewolucja technologii V-Block wynika nie tylko z jej specjalnej formuły, ale także z unikalnej techniki aplikacji. Specjalna formuła jest stosowana podczas produkcji w wysokich temperaturach, dzięki czemu pozostaje aktywna przez cały cykl życia szkła. Produkty Paşabahçe V-Block twierdzą, że przyczyniają się do walki z pandemią, zapewniając ochronę miejsc szczególnie narażonych na wysokie ryzyko zanieczyszczenia, takich jak hotele, restauracje, kawiarnie, szpitale i kawiarnie.

 

Produkty Paşabahçe z technologią V-Block zostały przetestowane przez akredytowane laboratoria i potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia Turcji jako skuteczne wobec mikroorganizmów. Produkty Paşabahçe V-Block są również odporne na zarysowania, stykają się z żywnością i można je myć w zmywarce. Konsumenci i firmy, które potrzebują ultra higieny w swoich pomieszczeniach, uznają produkty Paşabahçe V-Block za bardzo skuteczne i pomocne.