Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

480x100

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

ALUPROF Mecenasem pierwszej edycji konkursu POiD Building Awards 2021
Data dodania: 09.03.21

W lutym Polski Związek Okna i Drzwi (POiD) wystartował z pierwszą edycją konkursu dla branży stolarki otworowej pn. POiD Building Awards 2021. Inicjatywa, której celem jest wybór najlepszych rozwiązań na rynku budowlanym, została objęta mecenatem firmy ALUPROF – lidera branży stolarki aluminiowej w kraju.

 

20210303ALUProf56

 

Rywalizacja, która wzmocni rynek budowlany

POiD Building Awards 2021 to nowa formuła i powiew świeżości nie tylko w branży stolarki otworowej, ale również na polskim rynku budowlanym. Podstawowym założeniem konkursu jest stworzenie katalogu najlepszych rozwiązań zapewniających praktyczne zastosowanie okien, drzwi, bram, fasad oraz produktów automatyki budowlanej i smart home.

 

Nagrodzone realizacje będą więc cennym źródłem wiedzy i inspiracją m.in. dla inwestorów, producentów, wykonawców i architektów. Ponadto organizatorzy oferują uczestnikom ciekawą formę rywalizacji, która poza zdobyciem wyróżnienia umożliwi im m.in. promocję własnych rozwiązań, zawarcie nowych, strategicznych relacji biznesowych oraz wymianę doświadczeń.

 

Konkurs jest przeprowadzany za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, która stanowić będzie miejsce prezentacji unikatowych rozwiązań architektonicznych, dostępnej na stronie: https://buildingawards.poid.eu . Do POiD Building Awards 2021 mogą zgłaszać się zarówno firmy o dużej skali działania, jak i średnie oraz małe przedsiębiorstwa. Mają na to czas do 19 kwietnia 2021.

 

ALUPROF SA wśród mecenasów konkursu

Inicjatywa powstała we współpracy z autorytetami, instytucjami i organizacjami mającymi największy wpływ na rozwój polskiego budownictwa i architektury. Wśród tego grona nie mogło zabraknąć również firmy ALUPROF. Producent branży stolarki aluminiowej z Bielska-Białej jako pierwszy dołączył do grona Mecenasów konkursu.

 

– Aluprof, działając od 70-ciu lat na rynku jako czołowy dostawca innowacyjnych systemów aluminiowych, wierzy w siłę przedsięwzięć, których celem jest rozwój branży budowlanej. Aż 7/10 budynków w Polsce jest wykonanych na rozwiązaniach naszej firmy. Aluprof od lat realizuje najśmielsze wizje architektoniczne i dostarcza szyte na miarę, indywidualne rozwiązania w architekturze i budownictwie, a właśnie takie rozwiązania nagradzane są w konkursie POiD Building Awards 2021.

 

Jako firma odpowiedzialna społecznie i aktywnie kształtująca trendy, chcemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku polskiej stolarki oraz wspólnie budować lepszą przyszłość. – mówi Małgorzata Wojtasik, dyrektor handlowy i członek zarządu ALUPROF SA.

 

 

Lider i innowator systemów aluminiowych

ALUPROF SA należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty SA — notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, najnowocześniejszej i najszybciej rozwijającej się firmy produkcyjnej w branży aluminiowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka posiada 5 zakładów produkcyjnych w Polsce oraz 9 spółek handlowych w Europie i USA.

 

Jest obecna w 55 krajach oraz prowadzi ekspansję na kolejne światowe rynki. Firma dostarcza nowoczesne systemy aluminiowe i innowacyjne rozwiązania dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Zgodnie z hasłem „Let’s build a better future” firma promuje ideę zrównoważonego rozwoju w budownictwie i wdraża odpowiedzialne działania m.in. na rzecz redukcji śladu węglowego.

 

Więcej informacji na stronie producenta: https://aluprof.eu .

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik