Aktualne wydanie

2021 12 okladka1

Świat Szkła 12/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

  Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 BUDMA 22a

Diament Forbesa 2021 dla Bostik
Data dodania: 15.03.21

Przyznawane rokrocznie Diamenty Forbesa to nagroda, która docenia przedsiębiorstwa wyznaczające trendy. W tym roku – już po raz 13 – ogłoszono listę firm, które należą do grona najdynamiczniej rozwijających się.

 

Firma Bostik, wiodący producent chemii budowlanej, klejów przemysłowych i akcesoriów, już po raz drugi otrzymał wyróżnienie Diamentów Forbesa 2021.

 

20210303bostik Joanna Weicher

Joanna Weicher, Dyrektor Marketingu i Cyfryzacji z firmy Bostik 

 

Na tegorocznej liście laureatów znalazły się firmy, które najszybciej zwiększały swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat. Na uwagę zasługuje fakt, iż mimo pandemii koronawirusa przynoszącej wielu przedsiębiorstwom straty, w tym roku analitycy wzięli pod uwagę rekordową liczbę firm.

 

Wśród laureatów Diamentów Forbesa 2021 znalazła się firma Bostik, która na polskim rynku działa od 29 lat, systematycznie poprawiając jakość pracy instalatorów, budowlańców i majsterkowiczów.


Stały rozwój
Bostik jest liderem w dziedzinie klejów przemysłowych, budowlanych i konsumenckich. Na przestrzeni lat firma opracowała ponad 9000 patentów.

 

Intensywnemu rozwojowi sprzyja zaangażowanie i pasja pracowników oraz chęć dostarczania bezpiecznych produktów, które ułatwią codzienne życie użytkowników.

 

- Od lat dostępni jesteśmy w aż 45 krajach, gdzie nasze produkty sygnowane wizerunkiem gekona uważane są jedne z najlepszych w swojej kategorii.

 

Tworzymy inteligentne i trwałe rozwiązania w zakresie uszczelniania oraz klejenia, które pomagają mierzyć się z wyzwaniami dnia codziennego – zarówno przez profesjonalistów, jak i inwestorów prywatnych – mówi Joanna Weicher, Dyrektor Marketingu i Cyfryzacji z firmy Bostik.

 

20210303bostik Piotr Dabrowski

 Piotr Dąbrowski, Prezes Zarządu Bostik

 

W roku 2020 Bostik, pomimo trudności związanych z pandemią koronawirusa, nie wstrzymał realizacji swoich planów, wprowadzając do oferty nowe, inteligentne rozwiązania dla rynku budowlanego i konsumenckiego. Do sukcesów ostatnich lat należy również dołączyć rozwój szkoleń, które stanowią jeden z najważniejszych elementów działalności firmy Bostik.

 

- Konsultanci, menedżerowie produktów i inżynierowie Bostik są istotnym wsparciem technicznym, nieustannie poszerzając wiedzę techniczną wykonawców. W 2020 roku ze względu na ograniczone możliwości narzucone przez pandemię koronawirusa intensywnie rozwinęła się formuła szkoleń online.

 

Sukces Bostik, jego klientów i odbiorców można śmiało wyrazić poprzez maksymę „Lepsze rezultaty dzięki wiedzy” – stwierdza Piotr Dąbrowski, Prezes Zarządu Bostik.

 

20210303bostik siedziba

 

 

Wsparcie dla najlepszych
Zeszły rok obfitował w wiele sukcesów i nowych inwestycji. Bostik został sponsorem tytularnym kobiecej drużyny siatkarskiej BKS BOSTIK Bielsko-Biała, z dumą wspomagając talenty sportowe zawodniczek.

 

- Zdecydowaliśmy się na te działania, bo siatkówka jest grą dynamiczną - podobnie jak nasze działania w biznesie, bo jest grą zespołową – tak jak nasza codzienna praca, a wybraliśmy kobiecą drużynę, bo nasze produkty nie są dedykowane tylko mężczyznom – mówi Joanna Weicher, Dyrektor Marketingu i Cyfryzacji z firmy Bostik.

 

20210303bostik Diament Forbes1

 

Wszystkie działania podjęte przez Bostik były możliwe dzięki skrupulatnie realizowanej strategii rozwoju firmy, co zostało dostrzeżone przez organizatorów konkursu Diamenty Forbesa 2021.

 

Diamenty Forbesa 2021 to prestiżowa nagroda, która stanie się motorem napędowym do realizacji kolejnych działań w firmie Bostik. To również potwierdzenie tego, że przyjęta przez firmę strategia rozwoju jest skuteczna, a rynek poszukuje rozwiązań nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie oraz bezpiecznych w użytkowaniu – takich jak produkty oferowane przez Bostik.