Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

baner klej do luster 7 7 2021

 

 Banner Firma Vitrum fiale

 

 

480x100

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
System Moreview po raz drugi zwycięzcą rankingu debesto.com
Data dodania: 16.03.21

 

Już po raz drugi broker stolarki otworowej debesto.com opublikował ranking aluminiowych, panoramicznych okien przesuwnych. Organizatorzy w swoim zestawieniu analizowali systemy bezramowe, które są dostępne w ich ofercie i gotowe do montażu.

 

Tak jak poprzednio produkty porównywano w czterech kategoriach: najniższa cena, najwyższa jakość, najlepszy stosunek jakości do ceny dla konstrukcji sterowanych manualnie oraz dla konstrukcji sterowanych automatycznie.

 

20210311YAWal

 

W dwóch pierwszych kategoriach bezkonkurencyjny okazał się system Moreview od Yawal S.A., co automatycznie przełożyło się na uzyskanie pierwszego miejsca także w przypadku porównania stosunku jakości do ceny. W przypadku konstrukcji z napędem automatycznym system Moreview również zajął miejsce na podium, ustępując pola tylko jednemu rozwiązaniu oferowanemu przez innego systemodawcę.

 

W jakim celu organizowany jest ranking, czym kierują się jego twórcy opowiada właściciel debesto.com – Wojciech Stanowski.

 

 

Yawal: W jakim celu debesto.com przygotowuje tego typu rankingi?

Wojciech Stanowski: Głównym celem organizowanych przez nas zestawień jest ułatwienie klientom procesu podejmowania optymalnych dla nich decyzji zakupowych. Jednocześnie takie działania pomagają nam w ujednoliceniu i zagregowaniu know-how debesto w zakresie dostępnych w naszej sprzedaży systemów. Swoje rekomendacje podpieramy konkretnymi liczbami i setkami godzin analiz widocznych właśnie w formie rankingów.

 

 

Y: Co oprócz swojej własnej opinii bierzecie pod uwagę podczas tworzenia zestawień?

W.S.: Oceniamy cały szereg aspektów technicznych, takich jak: maksymalna grubość szklenia, stosowany system jezdny, próg i jego głębokość, szerokość słupka środkowego czy poziom izolacyjności termicznej - Uw. Jako wisienkę na torcie dodajemy nasze brokerskie doświadczenie i opinie prefabrykatorów w zakresie oceny jakości i ceny gotowego produktu schodzącego z linii produkcyjnych naszych dostawców.

 

Y: Moreview w 3 na 4 kategoriach uzyskał najwyższą lokatę. Dlaczego według debesto.com jest to najlepszy bezramowy system przesuwny?

W.S.: Odpowiedź na to pytanie wynika bezpośrednio z dwóch edycji naszego rankingu. System jest kompletny, nowoczesny, łączy zalety kilku konkurencyjnych rozwiązań a w dodatku jest oferowany w atrakcyjnej cenie. Podkreślę, że jest najlepszy w 3 kategoriach. Życzę, aby Yawal powalczył równie mocno o czwartą kategorię!

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik