Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

480x100

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Aluplast wśród najlepszych pracodawców w Polsce w rankingu Poland's Best Employers 2021 opublikowanym przez Forbes.
Data dodania: 05.04.21

Magazyn Forbes przedstawił właśnie pierwszą edycję rankingu 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Badanie objęło 1800 pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników, spośród których wyłoniono 300 najlepszych polskich pracodawców. Jak podkreślają organizatorzy: "Trzysta podmiotów, które znalazły się na ostatecznej liście, to absolutna czołówka, najlepsi z najlepszych". Partnerem merytorycznym, który przeprowadził badanie jest Statista – współtwórca najbardziej znanych rankingów „Best Employers” na świecie.

 

20210303aluplast1a

 

 

To dla nas duże wyróżnienie i bardzo cieszymy się, że znaleźliśmy się w tym elitarnym gronie – komentuje Marcin Szewczuk, Marketing Manager Aluplast sp. z o.o. Oczywiście za rynkowy sukces firmy Aluplast odpowiedzialni są w dużej mierze zaangażowani i kreatywni pracownicy. Niezwykle ważne jest dla nas tworzenie pozytywnego środowiska pracy, przez które rozumiemy z jednej strony stabilne warunki zatrudnienia, a z drugiej strony możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów. Obecnie zatrudniamy ponad 550 osób i tylko na przestrzeni ostatniego roku, nasze zatrudnienie wzrosło o pond 50 osób.Wciąż prowadzone są jednak nowe rekrutacje, co jest związane zarówno ze stałym rozwojem firmy, jak też rozpoczętym dużym projektem inwestycyjnym. Aktywnie rozpoczynamy realizację drugiego etapu budowy nowej fabryki w podpoznańskich Nagradowicach. Na działce o powierzchni 15 ha powstanie nowoczesny zakład produkcyjny. W ubiegłym roku do użytku została już przekazana pierwsza hala, która obecnie pełni funkcję magazynu o powierzchni 17 tys. mkw. wraz z placami i drogami wewnętrznymi o pow. 37 tys. mkw. Wartość końcowa inwestycji szacowana jest na ponad 140 mln PLN.

 

Ranking został również zaprezentowany w ujęciu branżowym, co może być pomocną wskazówką dla osób poszukujących pracodawcy pod kątem swojego wykształcenia, zainteresowania, czy pasji. W kategorii "budownictwo" Aluplast został sklasyfikowany na 15 miejscu!

 

Szczegóły rankingu oraz metodologia prowadzonych badań dostępne są na stronie Forbes https://www.forbes.pl/rankingi/najlepsi-pracodawcy-w-polsce-2021-ranking-magazynu-forbes/es811l0

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik