Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 09 okladka1

Świat Szkła 09/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Firma FAKRO wśród mecenasów międzynarodowego konkursu POiD Building Awards 2021
Data dodania: 05.04.21

Działający już od 25 lat Polski Związek Okna i Drzwi (POiD) zainicjował pierwszą edycją konkursu dla branży stolarki otworowej POiD Building Awards 2021.
Konkurs został stworzony z myślą o polskiej branży stolarki budowlanej, a jego celem jest wybór najlepszych i najbardziej unikatowych rozwiązań na światowym rynku. Do konkursu można zgłaszać produkty z kategorii: okna, drzwi i bramy, fasady oraz automatyka i smart home wykorzystane w budynkach: indywidualnym, wielomieszkaniowym i użyteczności publicznej. W konkursie mogą wziąć udział zarówno małe jak i duże firmy, a zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 19 kwietnia 2021r. na stronie https://buildingawards.poid.eu.

202103304poid1


Objęcie roli Mecenasa konkursu przez firmę FAKRO był oczywisty z kilku powodów. Po pierwsze, jako jeden z wiodących producentów stolarki budowlanej w Polsce, nasza firma stara się angażować we wszystkie ważne projekty wspierające i rozwijające branżę. Po drugie, konkurs POiD Building Awards promuje innowacyjne podejście do stolarki, a firma FAKRO jako dostawca kompleksowej oferty stolarki otworowej, wspiera indywidualne i oryginalne projekty. Kolejny powód, to możliwość zaprezentowania produktów i rozwiązań FAKRO, szczególnie w kontekście wysokiej jakości, innowacyjności i dobrego wzornictwa. Dzięki temu firma FAKRO przekazuje informacje o całej gamie produktów stolarki budowlanej, inspirując nie tylko klientów, ale również architektów.

 

202103304poid2Firma FAKRO od 30 lat produkuje stolarkę, która tworzy unikatowe rozwiązania dla domu. Jako jedyni na świecie oferujemy kompleksową ofertę stolarki otworowej przez co wszystkie jej elementy wykonane są w najwyższym standardzie jakościowym oraz w jednolitej stylistyce i kolorystyce. Dom wyposażony w stolarkę otworową FAKRO to nie tylko design, ale również trwałość, bezpieczeństwo i energooszczędność. Co więcej produkty stolarki otworowej mogą być wykonane w wersji elektrycznej i stworzyć inteligentny dom, zarządzany z dowolnego miejsca na ziemi. – podsumowuje Sławomir Gawlik – dyrektor marketingu FAKRO.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik