Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 06 okladka1

Świat Szkła 06/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Przykładowe wydanie

Świat Szkła 3/2021

2021 03 okladka1

(do pobrania) 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

baner klej do luster 7 7 2021

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
Zmiany w AGC - przebudowa działu EC Glass
Data dodania: 07.04.21

AGC Inc. ogłasza dzisiaj nowe partnerstwo handlowe z Kinestral Technologies, Hayward CA., projektantem i producentem elektrochromowego systemu szklanego Halio.

 

W rezultacie spółka joint venture Halio zostanie rozwiązana, aby zrobić miejsce dla szczuplejszej struktury sprzedaży i dystrybucji.

 

20210404halio MG 2714

 

AGC będzie kontynuować współpracę z Kinestral, integrując technologię inteligentnego przyciemniania (barwienia) szkła opracowaną przez firmę Kinestral z całym swoim asortymente produktów oferowanym na całym świecie.

 

„Rynek inteligentnego szkła to interesujący i rozwijający się sektor. Zapewnienie naszym klientom najbardziej zaawansowanych rozwiązań inteligentnego barwienia szkła jest najlepszym i najbardziej inspirującym sposobem uczestniczenia w rozwoju nowoczesnych technologii w przyszłości ”.

 

20210404halio P1040106

 

Nowe partnerstwo handlowe umożliwi nam lepszą obsługę naszych klientów, będąc bliżej ich potrzeb i przynosić korzyści AGC, dzięki szerokiemu przekazywaniu unikalnej wiedzy na temat wysokiej klasy rozwiązań szklanych”- powiedział Jean-François Heris, dyrektor wykonawczy AGC i prezes firmy AGC Building and Industrial Glass.

 

Wprowadzane obecnie zmiany organizacyjne AGC zmniejszą złożoność i zapewnią naszym partnerom szybszy, bardziej bezpośredni dostęp do innowacyjnej technologii Halio.

 

„Dostarczanie innowacyjnych nowych produktów, takich jak Halio, podkreśla zaangażowanie firmy AGC w innowacje w zakresie przegród zewnętrznych, a ogłoszone dzisiaj zmiany pomogą nam osiągnąć ten cel” - mówi Jean-François Heris.

 

20210404halio miysis 3d agc halio office dark final

 

Informacje o firmie AGC Inc.

AGC Inc. jest spółką macierzystą Grupy AGC, światowego lidera w zakresie dostawców rozwiązań szklanych i dostawców szkła płaskiego, samochodowego i ekspozycyjnego, chemikaliów, ceramiki oraz innych zaawansowanych technologicznie materiałów i komponentów. W oparciu o ponad sto lat innowacji technicznych, Grupa AGC opracowała szeroką gamę najnowocześniejszych produktów. Grupa AGC zatrudnia około 55 000 osób na całym świecie i generuje roczną sprzedaż w wysokości około 1,4 biliona jenów japońskich (11,6 miliarda euro) poprzez działalność w około 30 krajach.

Więcej informacji:  www.agc.com

 

20210404halio Heris JF

Jean-François Heris,

dyrektor wykonawczy AGC i prezes firmy AGC Building and Industrial Glass 

 

 

Informacje o AGC Glass Europe

Firma AGC Glass Europe z siedzibą w Louvain-La-Neuve (Belgia) zajmuje się produkcją, obróbką i dystrybucją szkła płaskiego dla budownictwa (oszklenie zewnętrzne i szkło dekoracyjne do wnętrz), motoryzacyjnego (szkło oryginalne i zamienne) oraz sektora solarnego. Jest to europejski oddział firmy AGC Glass, największego na świecie producenta szkła płaskiego.

Więcej informacji: www.agc-glass.eu  

 

 

O Kinestral Technologies

Kinestral Technologies, Inc. rozwija technologię, która przekształca szkło w responsywne, inteligentne, atrakcyjne i architektoniczne elementy. Prowadzone przez firmę prace badawczo-rozwojowe zaowocowały rosnącym globalnym portfelem patentów w zakresie produkcji, przetwarzania urządzeń i inteligentnych systemów sterowania oknami.

Więcej informacji: www.kinestral.com 

 

O Halio

Halio to technologia stworzona przez Kinestral Technologies, która gwarantuje naturalne światło dzienne, komfort i dobre samopoczucie. Będąc niezwykle precyzyjnym i czułym, Halio może zmienić się w każdy odcień, od jasnego do ciemnego, w mniej niż 3 minuty, blokując do 97% nasłonecznienia. Jest całkowicie neutralny i przezroczysty, a dzięki jego zabarwieniu można zachować ciepło lub zmniejszyć chłodzenie. Ta technologia jest zgodna z międzynarodowymi certyfikatami standardów.

 

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik