Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 04 okladka

Świat Szkła 04/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Przykładowe wydanie

Świat Szkła 3/2021

2021 03 okladka1

(do pobrania) 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

Już jutro drugie spotkanie z cyklu webinariów o programie „Czyste Powietrze”
Data dodania: 27.04.21

W ubiegłym roku, z inicjatywy Związku POiD, w ramach kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”, zorganizowane zostało spotkanie online na temat programu „Czyste Powietrze”, dzięki któremu Polacy mogą w swoich domach wymieniać stolarkę otworową ze wsparciem finansowym. Uczestniczyli w nim m.in. Partnerzy akcji.

 

20210422Czyste Powietrze jak wypelnic wniosek o dofinansowanie webinar

 

W tym roku przed nami zaś następne tego typu webinarium, tym razem o zasadach wypełniania wniosków o dofinansowanie na zakup nowych okien, drzwi czy bramy garażowej.

 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Związku POiD, w ramach kampanii "WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ", zostanie zorganizowany wkrótce drugie webinarium we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Tym razem ze wsparciem merytorycznym oddziału tejże instytucji w Olsztynie (zgodnie z rekomendacją jednostki centralnej). Tematem spotkania będą zasady wypełniania wniosku o dofinansowanie, które przedstawią eksperci z ramienia WFOŚiGW w Olsztynie.

 

Spotkanie jest organizowane z myślą o wsparciu inwestorów w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie przez firmy z branży stolarki otworowej, oferujące produkty spełniające wymogi programu "Czyste Powietrze".

 

Dzięki temu w salonach sprzedaży okien, drzwi czy bram garażowych, klienci uzyskają nie tylko profesjonalne doradztwo produktowe, lecz także fachową poradę w zakresie pozyskania wsparcia dla inwestycji.

 

W ten sposób jeszcze więcej domów stanie się bardziej energooszczędnych, gdyż zostanie wyposażanych w innowacyjne rozwiązania z branży stolarki otworowej.


Zachęcamy serdecznie do udziału w webinarium firmy członkowskie Związku POiD, przedstawicieli ich punktów handlowych, a także firmy niezrzeszone w organizacji.


Spotkanie online odbędzie się 28 kwietnia br. o godz. 12:00 za pośrednictwem aplikacji ZOOM – został stworzony link dla Partnerów kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”.

 

W celu uzyskania danych do logowania prosimy o kontakt z Biurem Związku POiD.

 

Przedstawiciele punktów handlowych stolarki budowlanej i firmy niezrzeszone w Związku POiD mogą zaś obejrzeć webinarium na kanale POiD w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=Bcrba9kC9Y8

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik