Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 05 okladka1

Świat Szkła 05/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Przykładowe wydanie

Świat Szkła 3/2021

2021 03 okladka1

(do pobrania) 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

Akademia Alu-Profesjonalisty - nikt tak ci nie opowie o aluminium jak Aluprof
Data dodania: 01.05.21

Aluprof, jeden z europejskich liderów branży stolarki aluminiowej organizuje wyjątkowy cykl szkoleń. Tym razem producent przeszkoli nową grupę, jaką są sprzedawcy firm posiadających salony sprzedaży okien i drzwi z aluminium. Producent skupi się na zaletach aluminium w nowoczesnym budownictwie, wadze odpowiedniego montażu produktów, bezpieczeństwie domowników oraz innowacyjnych rozwiązaniach smart home.

 

 

Szkolenia Aluprof

Aluprof od lat prowadzi spotkania dla architektów, producentów, partnerów i klientów, podczas których edukuje branżę i podkreśla jej najważniejsze kierunki rozwoju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom zrealizowanych projektów seminaria niezmiennie cieszą się wysoką frekwencją i aktywnością. Producent uczestniczy też w spotkaniach i konferencjach na całym świecie, organizowanych przez inne firmy i stowarzyszenia. Te działania to jeden z elementów strategii zrównoważonego, odpowiedzialnego rozwoju firmy.

 

– Zrównoważony rozwój to dla nas nie tylko działania skierowane na ratowanie środowiska naturalnego. Staramy się wytyczać kierunki rozwoju dla branży, edukować pracowników i promować ekspercką wiedzę i rozwiązania, dzięki którym rozwijają się nasi partnerzy – podkreśla Aleksandra Baksik, Brand & Sustainable Development Manager Aluprof SA.

 

 

Akademia Alu-Profesjonalisty

Szkolenia z cyklu Akademia Alu-Profesjonalisty to seria sześciu spotkań dedykowanych dla sprzedawców oraz doradców handlowych, w trakcie których producent opowie o zaletach okien, drzwi i osłon przeciwsłonecznych z aluminium. Pierwsze dwa wydarzenia odbyły się już 23 i 28 kwietnia, następne zaplanowano na 12.05.

 

Webinary to część programu Premium Partners, stworzonego przez Aluprof. W jego ramach producent wspiera i edukuje swoich partnerów biznesowych i klientów poprzez szkolenia, a także zdigitalizowane materiały dotyczące technologii oraz systemów. Najnowsza Akademia w szczególności dotknie takich tematów, jak energooszczędność, bezpieczeństwo, wpływ na środowisko i możliwości wykorzystania aluminiowej stolarki. Program Akademii Alu-Profesjonalisty skierowany jest do sprzedawców, którzy razem z Aluprof mogą stać się profesjonalnymi doradcami w zakresie rozwiązań aluminiowych dla domu.

 

– Chcemy, by nasi Partnerzy rozwijali się razem z nami, dlatego dostarczamy specjalistyczną wiedzę w najlepszym wydaniu. Zapraszamy branżę do wspólnego budowania lepszej przyszłości. Chcemy, by każdy wiedział, że nikt nie opowie o aluminium z taką pasją i zaangażowaniem, jak Aluprof – mówi Bożena Ryszka – dyrektor marketingu i PR Aluprof. – Planujemy przeszkolić sprzedawców naszych partnerów, mających bezpośredni kontakt z klientem końcowym tak, by wyposażyć ich w wiedzę merytoryczną, która wesprze sprzedaż systemów aluminiowych Aluprof – dodaje.

 

Więcej informacji na temat Akademii Alu-Profesjonalisty i innych cykli spotkań Aluprof można znaleźć na stronie producenta, w zakładkach poświęconych szkoleniom: https://aluprof.eu/producenci/szkolenia i https://aluprof.eu/architekci/szkolenia .

 

210430aluprof

Aluprof

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik