baner klej do luster 7 7 2021

 

 Banner Firma Vitrum fiale

 

 

480x100

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
Wiosenne nowości od JUCO – nowe narzędzia FIBERGLASS
Data dodania: 03.05.21

Wiosna sprzyja aktywności remontowo-budowlanej w domu i jego najbliższym otoczeniu. Aby praca przebiegła szybko oraz sprawnie, dobrze jest mieć pod ręką trwałe, poręczne narzędzia. Narzędziowy warsztat można teraz wyposażyć w nowe młotki i siekierę z trzonami z włókna szklanego, które wzbogaciły ofertę produktów z serii FIBERGLASS firmy JUCO.

 

20210426JUCO narzedzia reczne mlotek ciesielski z zebem FIBERGLASS

 

Kiedy przyroda budzi się do życia po zimie, również w nas wstępuje nowa energia i chęć do działania. Przekłada się to na większą aktywność – zmianę aranżacji wnętrz, różnego rodzaju naprawy, prace budowlane i ogrodowe. Niezastąpiony jest wtedy dobrze dobrany sprzęt w postaci narzędzi ręcznych, które zapewniają pewny chwyt i trwałość.

 

20210426JUCO narzedzia reczne mlotek kowalski FIBERGLASS

 

Dla majsterkowiczów oraz fachowców dobrym rozwiązaniem są nowe wyroby z trzonem wykonanym z włókna szklanego (fiberglass), które znajdziemy w ofercie firmy JUCO: młotek kowalski, młotek ciesielski z zębem i siekiero-młot. Wzbogaciły one gamę produktów, w której już wcześniej dostępne były podstawowe akcesoria: młotek ślusarski oraz siekiera.

 

20210426JUCO narzedzia reczne mlotek slusarski FIBERGLASS

 

Wszystkie narzędzia JUCO z serii FIBERGLASS posiadają metalową część roboczą wykonaną z kutej, hartowanej indukcyjnie i szlifowanej stali oraz trzon z włókna szklanego pokryty wytrzymałym tworzywem. – W JUCO umiejętnie łączymy tradycję z nowoczesnymi technologiami, co znalazło też odzwierciedlenie w nowych produktach.

 

20210426JUCO narzedzia reczne siekiera FIBERGLASS

 

Wysokogatunkowa, kuta stal to wytrzymałość nawet przy najbardziej wymagających pracach, zaś antypoślizgowa rękojeść, odporna na działanie czynników atmosferycznych zapewnia stabilny chwyt i maksymalny komfort użytkowania – mówi Daniel Światłoń, Kierownik Działu Technicznego JUCO. Dzięki dobremu wyborowi narzędzi nie ma potrzeby ich ponownego zakupu wraz z kolejnym sezonem remontowo-budowlanym, gdyż dopasowane akcesoria pozostaną z nami na długo.

 

20210426JUCO narzedzia reczne siekiero-mlot FIBERGLASS

 

Narzędzia ręczne FIBERGLASS można zakupić w dobrych sklepach z akcesoriami remontowo-budowlanymi.


***
JUCO – producent narzędzi ręcznych kutych ze stali, to firma w 100% polska, zarządzaną rodzinnie, która korzeniami sięga do tradycyjnej sztuki kowalskiej, ale jednocześnie otwiera się na innowacje technologiczne. Te cztery filary są podstawą sukcesu biznesowego przedsiębiorstwa z Sułkowic. Marka ma nie tylko doskonałe zaplecze produkcyjne, lecz także jest jedynym w Polsce producentem narzędzi ręcznych, wykonującym swoje produkty w ojczystym kraju. W asortymencie firmy znajduje się ponad 600 pozycji.