Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 baner klej do luster 7 7 2021

 

 Banner Firma Vitrum fiale

 

 

480x100

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
Nice wyodrębniła w swoich strukturach nową jednostkę organizacyjną Smart Home
Data dodania: 07.07.21

Jej celem będzie zaoferowanie klientom rozwiązań dla inteligentnej, przyjaznej i wygodnej przestrzeni życiowej dla całej rodziny

Prostota. To słowo-klucz, które powinno opisywać współczesną relację z naszymi domami. Inteligentny dom staje się dziś synonimem bezpieczeństwa, troski o bliskich, życia w bardziej zrównoważonym świecie energooszczędnych rozwiązań, znalezienia idealnej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

 

 20210707Nice YubiiHome

 

Aby umocnić więź i nawiązać jeszcze bliższy kontakt z użytkownikami, powstała nowa jednostka organizacyjna w ramach struktur Nice – Smart Home. Jej zadaniem jest zaoferowanie nowych rozwiązań, których priorytetem będą potrzeby i wygoda mieszkańców inteligentnych domów.

 

Nowa jednostka Smart Home będzie miała na celu zintegrowanie rozwiązań i produktów Nice, dzięki którym cały dom będzie połączony ze sobą w celu zarządzania oświetleniem, roletami, bramami, kamerami bezpieczeństwa, ogrzewaniem i chłodzeniem, systemami nawadniającymi, systemami multimedialnymi, monitorowaniem otwarcia drzwi i okien, wykrywania obecności szkodliwych gazów i zalania oraz wszystkich codziennych czynności, które można zautomatyzować.

 

Na czele zespołu stoi Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska oraz Prezes Zarządu FIBARO, marki z branży smart home, dzięki której Nice dąży do zrewolucjonizowania wizji domu za pomocą w pełni zintegrowanych i zaaranżowanych rozwiązań.

 

20210707Nice Headquarters Italy

 

„Rynek smart home – komentuje Adam Krużyński – to strategiczna szansa. Każdy będzie mógł zmienić sposób swojego życia, czyniąc je prostszym i bardziej funkcjonalnym. Nasze ciągłe dążenie do innowacji skłoniło nas do zaoferowania rozwiązań, które są coraz bardziej zintegrowane, łatwe do wdrożenia i przyjazne dla użytkownika”.

 

„Nowa jednostka organizacyjna pomoże klientom Nice zbliżyć się do inteligentnego domu i zapewnić im lepsze wrażenia z życia. Tak jak nasz niedawno wprowadzony na rynek flagowy produkt - serce inteligentnego domu Nice - centrala Yubii Home, zdolna do zarządzania wszystkimi podłączonymi urządzeniami w domu w sposób zintegrowany” dodaje Juan Pablo Boz, Dyrektor ds. Marketingu w Nice, posiadający duże międzynarodowe doświadczenie w sektorze smart home, który niedawno dołączył do firmy.

 

Yubii Home jest pierwszą centralą w palecie rozwiązań oferowanych przez Nice łączącą technologie FIBARO, Nice, a wkrótce także elero. Dzięki kompatybilności z protokołami Z-Wave® i WiFi™ centrala pozwala na otwartą integrację z ponad 3000 urządzeń innych marek.

 

Yubii Home umożliwia użytkownikom zarządzanie całym inteligentnym domem przy pomocy m.in. aplikacji mobilnych, pilotów oraz asystentów głosowych Amazon Alexa, Asystenta Google i Siri: obsługa przy użyciu rąk nie jest już konieczna, a zdalne zarządzanie wszystkimi inteligentnymi urządzeniami pozwala użytkownikom być w domu, nawet w momencie, w którym się w nim nie znajdują.

 

“Naszym celem – podsumowuje Krużyński – jest rozwiązanie dostosowane do stylu życia klienta, pozwalające mu tworzyć spersonalizowane scenariusze inteligentnej, przyjaznej i wygodnej przestrzeni życiowej dla całej rodziny od świtu do nocy”.

 

Przysłanianie okien o poranku, wyłączanie systemu bezpieczeństwa, wpuszczanie słońca do sypialni dzięki automatycznie otwierającym się roletom, otwieranie bramy garażowej, aby wypuścić psa, włączanie ogrzewania lub chłodzenia, aby zastać w domu idealną temperaturę po powrocie z pracy, czy chociażby sprawdzanie kamer, gdy nie ma nas na weekend, nie będzie już marzeniem, ale standardem Twojego życia w domu.

 

 

 

01 chik
01 chik