konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Ruszyła nowa strona internetowa JUCO
Data dodania: 08.07.21

Dobre narzędzia są niezbędne w domu, ogrodzie i garażu, stanowią także wyposażenie warsztatu każdego fachowca. Wysokiej jakości, trwałe sprzęty „na lata” znajdziemy w ofercie JUCO, polskiego producenta narzędzi ręcznych, który uruchomił właśnie swoją nową stronę internetową.

 

JUCO narzedzia reczne nowa strona internetowa www.juco.com

 

 

Oprócz pełnej gamy produktów, informacji i aktualności z życia firmy, jest tam również dostępna wyszukiwarka punktów handlowych JUCO działających na terenie całej Polski.

 


W dobie pandemii elektroniczne kanały komunikacji zyskały dodatkowo na znaczeniu jako wygodna, szybka i bezpieczna forma nawiązywania kontaktu oraz pozyskiwania informacji. Nowa strona internetowa JUCO – firmy, która doskonale łączy rodzinne tradycje kowalskie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii – znakomicie wpisuje się w ten trend.

 

Oferuje ona użytkownikom atrakcyjną szatę graficzną, nawiązującą do kolorystki marki i szereg przydatnych funkcjonalności. Witryna została przygotowana z myślą o odbiorcach z Polski oraz zagranicy i jest dostępna w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i rosyjskiej.

 

Na stronie poznamy fascynującą historię firmy i znajdziemy pełną ofertę produktową JUCO, obejmującą narzędzia ręczne, odkuwki i złącza do rusztowań budowlanych, a także katalog zawierający szczegółowe informacje techniczne o tych wyrobach.

 

Korzystając z wygodnej w użyciu wyszukiwarki, możemy natomiast łatwo sprawdzić i odszukać na mapie najbliższe punkty, w których kupimy produkty JUCO. Z poziomu strony szybko przejdziemy też na fanpage marki na Facebooku, a także jej kanał na YouTube.

 

Witryna opracowana została w nowoczesnym, przejrzystym layoucie, dzięki czemu nawigacja jest szybka i intuicyjna, a potrzebne treści można łatwo odnaleźć.


Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony internetowej JUCO: www.juco.com.pl

 

***
JUCO – producent narzędzi ręcznych kutych ze stali, to firma w 100% polska, zarządzaną rodzinnie, która korzeniami sięga do tradycyjnej sztuki kowalskiej, ale jednocześnie otwiera się na innowacje technologiczne. Te cztery filary są podstawą sukcesu biznesowego przedsiębiorstwa z Sułkowic. Marka ma nie tylko doskonałe zaplecze produkcyjne, lecz także jest jedynym w Polsce producentem narzędzi ręcznych, wykonującym swoje produkty w ojczystym kraju. W asortymencie firmy znajduje się ponad 600 pozycji.