Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

et-swiat-szkla-480x120-02

 

 Online Banner480100 px

 

 partnerzy medialni baner

 

Budynek biurowy Link Business Center w Linköping przyczynia się do stworzenia najlepszych warunków dla dobrze prosperującej społeczności biznesowej
Data dodania: 22.12.21

Zrównoważona urbanistyka może być zdefiniowana jako "urbanistyka przystosowana do poruszania się pieszo i komunikacją miejską, zintegrowana z budynkami o wysokiej wydajności i wysokowydajną infrastrukturą".

 

Posiadanie biura w środowisku miejskim jest poniekąd koniecznością dla współczesnego pracownika biurowego. Chcemy mieć cały świat tuż za rogiem i chcemy mieć łatwy dojazd do pracy. Konsuln w Linköping to z pewnością nowoczesny budynek zintegrowany z miejską okolicą.

 

 20211209wicona 1

 

Link Business Center to budynek biurowo-apartamentowy położony w pięknej części Linköping, tuż nad rzeką Stångån. W budynku znajdzie się 40 mieszkań i 24 000 m2 powierzchni biurowej, a najemcy będą mogli cieszyć się także zielonymi tarasami z pięknym widokiem na rzekę.

 

Konsuln to nie tylko piękny budynek, to także miejsce pracy dla firm i ich współpracowników Dzięki najwyższym wymaganiom, takim jak przyjazne wejście, powierzchnie do spotkań, seminariów i wykładów, budynek przyczynia się do rozwoju kwitnącej społeczności biznesowej.

 

Budynek Link Business Center, w którym mieszkają ludzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, jest częścią nowego, nowoczesnego środowiska miejskiego. Kluczowe czynniki, takie jak korzystna infrastruktura, znakomite warunki sprzyjające wydajności pracy i inne wartości, takie jak interakcje społeczne i dobre samopoczucie, są częścią nowoczesnego budynku. Biurowce będą certyfikowane zgodnie z systemem LEED Green Building Rating na poziomie Gold, a apartamenty według Miljöbyggnad Silver.

 

Architect: Gert Wingårdh
WICONA customer: GLASMA
WICONA products: Wictec el60 evo bespoke, Wicstyle 75, Wicline 75

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także