Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 06 okladka1

Świat Szkła 06/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

 

baner klej do luster 7 7 2021

Koniec polisulfidowych uszczelniaczy do szyb zespolonych od H.B. Fullera
Data dodania: 05.08.10
H.B. Fuller Company (NYSE: FUL) ogłosił pod koniec kwietnia, że z końcem roku 2010 zakończy produkcję i sprzedaż polisulfidowych uszczelniaczy do szyb zespolonych w Europie.

W roku 2006 firma H.B. Fuller zaistniała na europejskim rynku szyb zespolonych poprzez przejęcie linii polisulfidowych uszczelniaczy do szyb zespolonych od firmy Henkel. W roku budżetowym 2009 przychód netto ze sprzedaży tych produktów wyniósł około 20 mln EURO. W ciągu ostatnich lat uszczelniacze na bazie polisulfidów stały się w zasadzie produktem masowym i nie umożliwiają już osiągnięcia znaczącej przewagi konkurencyjnej. W związku z powyższym, firma H.B. Fuller postanowiła zaprzestać produkcji i sprzedaży tych produktów w Europie, aby skupić się na rozwoju innowacyjnych technologii w tym rynku opartych na systemach reaktywnych hotmeltów.

Decyzja ta jest zgodna z długoterminową strategią firmy H.B. Fuller i stanowi kolejny krok w transformacji w kierunku zyskownego przedsiębiorstwa rozwijającego się wokół innowacji, generujących wartości dodaną rozwiązań i wysoko wykwalifikowanego
kapitału ludzkiego.

www.hbfuller.com.
 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik