Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

480x100

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Otwieraj bramę z uśmiechem - droga radiowa Smilo firmy Nice
Data dodania: 27.01.11

Image 

Piloty Smilo firmy Nice
to wygoda i bezpieczeństwo
zamknięte w stylowej obudowie

Proste kształty oraz oszczędność formy to obecnie najpopularniejszy kierunek we wzornictwie użytkowym.

Piloty sterujące automatyką Smilo firmy Nice, o minimalistycznym designie, doskonale wpisują się w ten trend.

Dodatkowo, dzięki wyrafinowanemu zabezpieczeniu kodem o 18 trylionach kombinacji, oryginalne piloty Smilo firmy Nice zagwarantują nam nie tylko wygodę, ale  i bezpieczeństwo.

Okrągłe, wyposażone w przezroczyste przyciski piloty Smilo to sztandarowy i jeden z najlepiej rozpoznawalnych produktów firmy Nice. Jego niebieska obudowa przez lata stała się symbolem wysokiej jakości wykonania oraz komfortu, jaki  dają nam rozwiązania tego producenta. Jednak nic nie jest tak dobre, by nie mogło zostać ulepszone, dlatego nawet pilot Smilo przeszedł metamorfozę, która objęła zarówno kolor, jak i konstrukcję obudowy.

Image 

Wzmocniona obudowa
pilotów Smilo firmy Nice
zmniejsza podatność na uszkodzenia

Komfort i bezpieczeństwo zamknięte w pilocie
System sterowania Smilo firmy Nice stworzony został z myślą o obsłudze bram wjazdowych oraz garażowych.

Dzięki poręcznemu i eleganckiemu pilotowi, jednym naciśnięciem palca otworzymy i zamkniemy odpowiednią bramę, bez konieczności niekomfortowego wysiadania z samochodu.

Dwu- lub czterokanałowe piloty Smilo umożliwiają bezproblemowe sterowanie czterema urządzeniami. Pozwoli nam to obsłużyć jednocześnie bramę i garaż, dzięki czemu unikniemy kłopotu związanego z noszeniem ze sobą kilku osobnych pilotów.

Jednak poza wygodą, Smilo podnosi poziom naszego bezpieczeństwa – brak konieczności wysiadania z samochodu w celu otwarcia bramy chroni nas przed ewentualnym napastnikiem, mogącym czaić się w pobliżu. Dodatkowo, droga radiowa Smilo firmy Nice posiada doskonałe zabezpieczenia, zapobiegające skopiowaniu kodu wysyłanego przez pilota. Liczba kombinacji wszystkich możliwych kodów w przypadku Smilo wynosi aż 18 trylionów, co sprawia, że ponowne wystąpienie kodu jest praktycznie niemożliwe.

Smukły, elegancki i wytrzymały
Kierując się najnowszymi trendami, firm Nice postanowiła odejść od dotychczasowej kolorystyki pilotów Smilo. Charakterystyczny odcień niebieskiego zastąpiony został przez modną i elegancką czerń. Dzięki temu Smilo stał się nie tylko funkcjonalny, ale również stylowy i dyskretny.

Ponadto, konstruktorzy z firmy Nice wzięli pod uwagę, że tego typu urządzeniom zdarzają się częste wypadki – są one upuszczane, przygniatane, a nawet przejeżdżane kołami samochodu. Dlatego też, wraz z nowym kolorem obudowa pilotów Smilo została dodatkowo wzmocniona. Dzięki temu ten użyteczny gadżet stał się jeszcze bardziej wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, co na pewno wpłynie na długość jego życia, a nam oszczędzi na pewno wiele stresu.

Pilot pozwalający bezproblemowo i bezpiecznie otwarcie bramy to najbliższy nam element automatyki. Dlatego też, ważne jest, by był on nie tylko funkcjonalny, ale również wygodny i estetyczny.  Nice Smilo dzięki zaawansowanemu zabezpieczeniu dynamicznie zmiennym kodem, wytrzymałej obudowie oraz eleganckiemu designowi jest pilotem, który zawsze chętnie będziemy mieć w kieszeni.

Pilot Smilo, 2-kanałowy, 433,92 MHz, cena brutto 61,50 pln
Pilot Smilo, 4-kanałowy, 433,92 MHz, cena brutto 79,95 pln

www.nice.pl

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik