Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 04 okladka

Świat Szkła 04/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Od dziś tylko Nordglass
Data dodania: 04.03.11

Dynamiczny rozwój i pozytywne przyjęcie marki NordGlass przez klientów i branżę motoryzacyjną, zachęciło firmę do połączenia wszystkich swoich działań pod jedną, wspólną marką. To właśnie NordGlass zastąpi dotychczasową nazwę sieci serwisów samochodowych AutoGlass Jaan. Od marca bieżącego roku szyld NordGlass pojawi się we wszystkich punktach serwisowych.

NordGlass to znany i ceniony producent szyb dla branży motoryzacyjnej, przemysłu kolejowego i okrętowego oraz budownictwa. Produkowane przez firmę szyby, odznaczają się wyjątkową trwałością, doskonałymi parametrami technicznymi i właściwościami optycznymi. Zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy. NordGlass oferuje produkty dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Siedziba firmy znajduje się w Koszalinie, gdzie działa jedna z dwóch fabryk wytwarzających szyby. Druga fabryka zlokalizowana jest w pobliskim Słupsku.

Image 

W ofercie oprócz szyb czołowych do ponad 850 najpopularniejszych modeli samochodów, znajdują się także szyby niestandardowe do modeli niszowych i prototypowych. W ofercie firmy dostępne są różnorodne typy szyb, w tym wyposażone w nowoczesne akcesoria wynikające z obecnego stanu techniki.

Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym, produkty NordGlass spełniają najsurowsze wymogi rynku części oryginalnych. Produkty marki NordGlass cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród polskich kierowców, ale także w innych krajach europejskich.

Image

Nordglass oprócz produkcji posiada sieć serwisów świadczących usługi związane m.in. montażem, wymianą i naprawą szyb samochodowych. Firma ma 31 takich punktów zlokalizowanych na terenie całej Polski. To właśnie one od marca bieżącego roku zostaną połączone z marką główną firmy, czyli NordGlass. Zmiana ma na celu m.in. ujednolicenie wizerunku firmy i podkreślenie jej kompleksowej, produkcyjno-usługowej działalności.

Ponadto Nordglass planuje usprawnienie systemu obsługi klientów, maksymalne skracanie czasu serwisu, stałe zwiększanie dostępności produktów oraz rozszerzenie oferty. Firma zapewnia, że w związku ze zmianami nie nastąpi obniżenie jakości usług ani wzrost cen.
NordGlass planuje także otwarcie kolejnych punktów serwisowych swej ogólnopolskiej sieci.

Image

Każdego roku NordGlass obsługuje ponad 100.000 zmotoryzowanych, którzy najczęściej naprawiają uszkodzenia punktowe szyb czołowych lub je wymieniają. Firma świadczy usługi w pojazdach z każdego rocznika, marki i modelu. Montażyści NordGlass to wyszkoleni według najwyższych standardów specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Firma NordGlass stosuje w swoich serwisach materiały i komponenty najwyższej jakości.

Nordglass w swej ofercie posiada też specjalną usługę hydrofobizacji, która wykorzystuje nanotechnologię. Nanopowłoki, zabezpieczają szybę przed uciążliwymi zabrudzeniami, a także poprawiają widoczność przez co zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy. Usługa dostępna jest we wszystkich punktach serwisowych NordGlass.

W przypadku szyb uszkodzonych firma oferuje pomoc w pośrednictwie pomiędzy klientem, a firmą ubezpieczeniową. Wieloletnia współpraca Nordglass z ubezpieczycielami pozwala na szybkie i sprawne oraz bezgotówkowe załatwienie wszystkich formalności.

„Najpierw naprawiamy” to idea jaką kieruje się firma NordGlass, ponieważ pozwala ona zaoszczędzić klientom czas i pieniądze. Na każdą wykonaną usługę NordGlass udziela bezterminowej gwarancji.

Image

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik