Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 11 okladka1

Świat Szkła 11/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Dolnośląskie Seminarium Architektura i Budownictwo z udziałem Stolbud Włoszczowa
Data dodania: 21.04.11

We Wrocławiu, w ramach cyklu Architektura i Budownictwo odbyło się Dolnośląskie Seminarium, zorganizowane pod patronatem „Gazety Budowlanej Millennium”. Przedstawiciel firmy Stolbud Włoszczowa przybliżył zgromadzonym szczegóły certyfikatów jakości ITB. Środowisko branżowe miało możliwość zapoznać się z atutami certyfikowanych okien: energooszczędnego Capital i akustycznego Plus.

Image

W celu wypracowania nowych form komunikacji branżowej, od blisko dekady pod patronatem „Gazety Budowlanej Millennium” organizowane są spotkania seminaryjne Architektura i Budownictwo. Impulsem do spotkań jest chęć informowania przedstawicieli środowiska architektoniczno-budowlanego o nowych materiałach  i rozwiązaniach technologicznych stosowanych w budownictwie. W ramach cyklu seminariów i konferencji przedstawiciel firm Stolbud Włoszczowa zapoznaje projektantów, architektów, inwestorów i developerów z nowościami rynkowymi i sprawdzonymi produktami.

Capital i Plus – technologia potwierdzona certyfikatem
Technolog firmy Stolbud Włoszczowa podczas prezentacji na wrocławskim seminarium skupił uwagę słuchaczy na przyznanych oknom Capital i Plus, najważniejszych w branży certyfikatach jakości ITB. Przybliżył architektom i projektantom liczne zalety stosowania certyfikowanej stolarki okiennej firmy Stolbud Włoszczowa.

– W prezentacjach, zaplanowanych w tym roku, w ramach seminariów Architektura i Budownictwo sporo miejsca poświęcam na omówienie parametrów,  które należy osiągnąć aby móc poszczycić się przyznaniem takiego certyfikatu. Jako jedyni w Polsce otrzymaliśmy to wyróżnienie, przyznawane przez Zakład Certyfikacji ITB w Warszawie dla dwóch naszych produktów. Ten dokument to ważne potwierdzenie wysokich właściwości techniczno-użytkowych naszych okien. O ile okno Capital wyróżnia się wysokimi parametrami izolacyjności termicznej, o tyle okno Plus jest świetną ofertą okna akustycznego, w  znacznym stopniu ograniczającym hałas z zewnątrz. W drugiej część prezentacji, wspólnie z partnerem z firmy AERECO zapoznaliśmy audytorium z zagadnieniami, dotyczącymi stosowania nawiewników powietrza – mówi Augustyn Zioło ze Stolbud Włoszczowa.

Image

Skuteczna platforma komunikacji
Spotkanie seminaryjne oprócz wymiany informacji na temat  nowości w obszarze materiałów budowlanych, zainicjowało również kontakty handlowe. Każdy z uczestników seminarium miał szansę nawiązania współpracy z producentami materiałów budowlanych i elementów wyposażenia wnętrz. Dodatkowo indywidualne rozmowy z przedstawicielami branży budowlanej pozwoliły na wymianę opinii, zrozumienie oczekiwań i potrzeb architektów i projektantów.

- Uczestnictwo w cyklu seminariów to doskonała okazja do bezpośredniej wymiany informacji i doświadczeń między architektami, projektantami a producentami np. okien i drzwi. Spotkania seminaryjne umożliwiają pozyskanie wiedzy, dzięki której uda nam się dopasować nasze produkty do zmieniających się oczekiwań rynkowych. Wszystkie cenne uwagi dają możliwość modyfikacji produktu oraz tworzenia skutecznej komunikacji z grupami kluczowych odbiorców. Jestem przekonany, że rozmowy, indywidualne porady, konsultacje oraz dystrybucja materiałów firmowych, to najskuteczniejsze formy komunikacji z odbiorcami naszych produktów – mówi Augustyn Zioło, technolog  Stolbud Włoszczowa.

Cykl seminariów Architektura i Budownictwo kontynuowany będzie przed cały 2011 rok. Stolbud Włoszczowa deklaruje uczestnictwo przedstawiciela firmy w spotkaniach seminaryjnych i konferencjach organizowanych w: Białymstoku (19.04.), Warszawie (20.04), Łodzi (19.05.), Krakowie i Katowicach (24.05, 14.06) oraz Zielonej Górze i Szczecinie (28.06, 23.11).

więcej informacji: www.stolbud.pl

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik